Visas ziņas

Vai bitkoinu skaita pieaugums ir iespējams?

Bitkoins decembris

Foto: 3D Animation Production Company / Pixabay.com

Bitkoina cenas kāpums ir izraisījis visdažādākos viedokļus. Kaut arī daudzi bitkoina cenas kāpumu uzskata par pozitīvu, daži tomēr apšauba kriptovalūtu kā izdevīgu uzkrājuma līdzekli. Deivids Rozenbergs, firmas “Rosenberg Research & Associates” galvenais ekonomists, stratēģis un arī prezidents, nesen zelta uzkrājumu raksturoja kā paredzamāku un drošāku investīciju, nekā bitkoinu uzkrājumu.

“Šķiet, ikviens tic tam, ka tiksim līdz 21 miljona bitkoinu skaita piedāvājuma robežai, un nekas neliecina par to, ka bitkoinu skaita piedāvājums varētu turpināt pieaugt,” norādīja Rozenbergs otrdienas intervijā telekanālā “Bloomberg”.;

21 miljons bitkoinu nodrošinājums kalpo kā viena no lielākajām priekšrocībām vērtības uzkrājuma potenciālam un tas ir spēcīgs arguments. Bitkoina radītājs Satoši Nakamoto ierakstīja šos parametrus bitkoina kodā.

Savukārt zelta nodrošinājums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Tā galīgais nodrošinājums joprojām ir diezgan neskaidrs, it īpaši ņemot vērā tehnoloģiskos sasniegumus, kas varētu izraisīt lētāku zelta ieguvi.

“Mēs noteikti skaidri zinām zelta nodrošinājuma līkni,” apgalvoja Rozenbergs. “Taču mēs nezinām bitkoina nodrošinājuma līkni nākotnē,” viņš piebilda. “Cilvēki domā, ka zina, bet diez vai tā ir.”

Ekonomists arī nosauca bitkoina vērtību par “uzpūstu burbuli”, sakot, ka cilvēki nesaprot ne aktīvu piedāvājuma būtību, ne arī tā radītāja mērķus. “Ir ierasts, ka cilvēki seko bara instinktam, vērojot bitkoina tirdzniecības pieaugumu,” viņš norādīja.

Tikmēr citi galvenie finanšu giganti, šķiet, labāk izprot aktīvu un tā piedāvājuma būtību, uzkrājot bitkoinu, kā daļu no institucionālās pirkšanas tendences.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top