Visas ziņas

Glassnode: bitkoinu vaļi izmantojuši cenas kritumu savu pozīciju stiprināšanai

Pirmās kriptovalūtas lielākie turētāji 11. janvārī nepadevās panikai nesenā kotējumu krituma fonā un pieaudzēja pozīcijas. Uz to norāda Glassnode dati.

BTC cenas krišanās fonā to bitkoinu adrešu skaits, kurās ir vairāk nekā 1000 BTC, pieauga līdz jaunam rekordam (2140). Dienu agrāk biržu tirdzniecības apjoms pārsniedza 2017. gada maksimālos līmeņus.

Bitkoinu vaļu pieaugums liecina par lielo investoru pārliecību, ka korekcijas nebūs ilgstošas. Iepriekšējos “vēršu” ciklos pieaugums nereti saistījās ar kritumiem par 20% un vairāk. Pašreizējā pieauguma fāze papildinās ar institucionāļu investīcijām. Tādēļ tirgus atšķiras no 2017. gada situācijas, kad to bija pārņēmusi mazo spēlētāju mānija.
Saskaņā ar Glassnode – pēdējā gada laikā vaļu skaits ir pieaudzis par 25%. Savukārt pēdējo divu nedēļu laikā rādītājs palielinājies par 200 adresēm.

Glassnode analītika

Nesenās korekcijas laikā nedaudz samazinājies to adrešu skaits, kurās ir mazāk par 0,01 BTC. Tas var signalizēt par daļas mazo investoru aiziešanu no tirgus.

Glassnode tehniskais direktors Rafaels Šulce-Krafts uzskata, ka īstermiņa kotējumu kritumam nevajadzētu ietekmēt pārliecību par pirmās kriptovalūtas ilgtermiņa pieaugumu. Eksperts uzskata, ka daudzu fundamentālo rādītāju jaunie maksimumi joprojām liecina par monētu noturēšanu.

Decembra sākumā Rafaels Šulce-Krafts prognozēja, ka bitkoina cena var pieaugt virs 200 000 $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top