Visas ziņas

Kā kāds investors apmainīja savus bitkoinus pret 2,3 miljoniem viltotiem eiro

 

Kā kāds investors apmainīja savus bitkoinus pret 2,3 miljoniem viltotiem eiro

Korejas investors kļuvis par krāpnieku upuri – veicot darījumu, viņš savus bitkonus apmainīja pret parastiem papīriņiem ar uzdrukātiem eiro. Krāpšana tika atklāta tikai pēc tam, kad korejietis viltotās naudas kaudzē atrada neeksistējošas 500 eiro nomināla banknotes. Raksta Trust Nodes.

Kā nevajag pārdot bitkoinus

Upuris, kura vārds netiek izpausts, gribēja apmainīt savus digitālos aktīvus 2,3 miljonu eiro ekvivalentā uzreiz pret fiat naudu. Tādēļ investors piekrita tikties ar valūtas pārdevēju no Serbijas. Tikšanās tika norunāta kādā no Nicas viesnīcām Francijā. Neuzmanīgais korejietis pat nepārbaudīja viņam iedoto naudu un uzreiz pārskaitīja kripto uz krāpnieka kontu.

Jau pēc tam nelaimīgais investors konstatēja, ka viņš ir nekaunīgi apkrāpts. Banknotes izrādījās viltotas, turklāt liela to daļa bija izdrukāta ar parastu printeri.

Upuris uzreiz vērsās policijā un pēc kāda laika noziedznieku aizturēja. Tas izrādījās vīrietis no Serbijas, kurš jau bija sācis grezni dzīvot Francijas dārgo kūrortu luksusa viesnīcās. Krāpniekam izvirzīja apsūdzību par piedalīšanos organizētās noziedzības darbībās.

Šis gadījums var būt uzskatāms piemērs tam, cik viegli var izmantot viltotas jebkuras pasaules valūtas banknotes.  Pateicoties pastāvīgai jaunas naudas emisijai – naudas viltošana ir sasniegusi neredzētus apjomus.

Kriptovalūtām šādas problēmas nav, tādēļ tās ir pat vairāk piemērotas lieliem darījumiem, nekā fiat. Jūsu digitālos aktīvus nevar ietekmēt no ārpuses, bet blockchain darbību nesanāks arī aizliegt. Iespējams – tagad ir labākais laiks kripto iepirkšanai.

Pēdējos gados ir daudzi kripto miljonāri radušies, bet viņi nav laikam gatavi elementārām mahinācijām ārpus kripto tirgus.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top