Asic maineri

Bitmain Antminer X3 CryptoNight ASIC Miner

ASIC maineria Antminer X3 CryptoNight, kurš ir noraksturots kā “visai dārga ierīce” –  tests, lai pārbaudītu, ko no tās var sagaidīt.

Saskaņā ar parametriem Antminer X3 spēj nodrošināt jaudu 220 kilohash sekundē ar strāvas patēriņu 550 W. Tomēr daži testēšanas rezultāti, maigi sakot, izrādījās dīvaini.

Ja pieslēdzam X3 uz CryptoNight (nejaukt ar CryptonightV7) NiceHash pūlā, ierīce pieslēdzas un ziņo par papildu nejaušu kodu, tomēr viss beidzas ar piekļuves atteikumu vai nulles hasrate. Acīmredzot X3 pagaidām ar NiceHash nestrādā kā pienākas – nepalīdz pat jaunāka programmatūra. Situācija nav visai laba, īpaši ņemot vērā to, ka vairs nav nemaz tik daudz monētu ar CryptoNight algoritmu, kas piedāvā labu peļņu: lielākā daļa nopietno monētu jau ir pārgājušas uz jauno algoritmu  CryptoNight V7, ar kuru ASIC maineri nav savietojami (vismaz pagaidām).

Electroneum ar ASIC X3

Electroneum (ETN) mainings Nanopool pūlā

Electroneum mainings ar ASIC X3

Electroneum (ETN) mainings AntPool pūlā

Tests ar Electroneum (ETN) mainingu caur Nanopool, uz kuru tika liktas lielas cerības, noritēja labāk, bet vienalga izraisīja šaubas. Maineris pieslēdzas un, acīm redzami strādā, lai gan pūls ziņo tikai par 20 kilohash sekundē noteikto 220 vietā. Tomēr šķiet, ka maineris strādā normāli un lokālais hasrate tiek galā pat ar 235 kilohash sekundē. Ir ziņojumi par veiksmīgu ETN mainingu ar ASIC X3 nelielos pūlos, lai gan vajadzētu atzīmēt, ka līdz Electroneum hardfork, pēc kura ierīce būs nederīga darbam ar šo monētu – laika vairs nav nemaz tik daudz.

Monero mainings ar X3

Monero Classic (XMC) mainings AntPool pūlā

Nākamais, ko vajadzēja pārbaudīt, – Monero Classic (XMC) mainings AntPool pūlā. Nav brīnums, ka viss strādāja lieliski, jo pūls pieder Bitmain mainera ražotājam – kompānijai Bitmain. Ļoti iespējams, ka pirms pārdošanas visas ierīces tiek testētas tieši tur. Problēma ir tāda, ka saskaņā ar  CoinMarketCap datiem XMC tirgo tikai divās biržās. Tomēr šobrīd diennaktī ar mainingu var iegūt aptuveni 1,5-2 XMC, proti, nopelnīt apmēram 15-18 $.

ASIC maineria Antminer X3 CryptoNight

Antminera X3 rentabilitātes

Iepriekšējā tabulā, ko sagatavojusi vietne WhatToMine, parādīta situācija no Antminer X3 rentabilitātes viedokļa ar algoritmu CryptoNight. Tajā norādīts, piemēram, ByteCoin (BCN), par kuru interese sāka pieaugt pavisam nesen, kas, iespējams, ir saistīts tieši ar ASIC-miners X3 izlaidi.

Kopsavilkums: tiem, kuri domā, vai ir vērts pirkt Antminer X3 un vai tas sevi attaisnos, diezin vai patiks fakts, ka ierīce nedarbojas vai darbojas nekorekti ar tādiem servisiem kā NiceHash vai tādā lielā pūlā kā Nanopool. Bitmain jau ir bijis pietiekami daudz laika šīs problēmas risināšanai, lai gan, protams, kompānija jebkurā brīdī var laist klajā atjauninājumu (pat kamēr ierīces dodas pie klientiem).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top