Visas ziņas

Bitmain kļuvis par basketbola komandas Houston Rockets sponsoru

Pasaulē lielākais maininga pūls Ant Pool, kas pieder Ķīnas interneta gigantam Bitmain, noslēdzis līgumu par NBA augstākā diviziona basketbola komandas Houston Rockets oficiālu sponsorēšanu. Par to raksta CCN.

Tas ir pirmais gadījums, kad kriptovalūtu kompānija sponsorē tādas klases sporta komandu, un pirmoreiz tas notiek kriptovalūtā Bitcoin Cash– atzīmē izdevums.

Līgums paredzēts 2018.-2019. sezonai, tā summa netiek atklāta. Houston Rockets spēlē Rietumu konferences Dienvidrietumu divīzijā, komanda dibināta 1967. gadā.

Vasarā divi APL klubi –  NewCastle United un Cardiff City – paziņoja par nodomu veikt ICO sadarbībā ar blockchain jaunuzņēmumu SportyCo. Tādējādi klubi plāno atrisināt finansiālās grūtības, kas saistītas ar lielu sponsoru aiziešanu.

Iepriekš pūlu AntPool apsūdzēja par maininga metodes AsicBoost izmantošanu. Tā paaugstina bitkoina ieguves efektivitāti par 20 procentiem. Pūls ieguva bloku 540032, pateicoties ievainojamībai konsensā Proof of Work, kas ir bitkoina blockchain pamatā. Šai nolūkā Bitmain saņēma patentu sistēmai, kas ļauj paaugstināt maininga efektivitāti, pateicoties šai kļūdai.

Bitmain kļuvis par basketbola komandas Houston Rockets sponsoru

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top