Mainings

Bitmain laiž klajā jaunu maininga čipa modeli

Bitmain laiž klajā jaunu maininga čipa modeli

Kompānija Bitmain ir paziņojusi par jauna, efektīvāka čipa modeļa BM1397 laišanu klajā. Jaunais čips ir par 28% energoefektīvāks par iepriekšējiem modeļiem. Jaunais čips tiks izmantots jaunajos Antminer S17 un T17 modeļos, par kuriem šobrīd ir pieejama ļoti maz informācija.

preses relīzē norādīts, jaunajam čipam uz vienu terahašu ir nepieciešama 30 džoulu jauda. Tas nozīmē, ka uz 33 terahašiem tiek patērēts tikai 1 kilovats jaudas.  Kriptovalūtas ieguve būs jaudīgāka, taču elektroenerģijas patēriņš nepieaugs.

7 nanometru čips, ko ir izgatavojusi Taivānas mikroshēmu ražošanas kompānija, kura neskatoties uz to, ka ir samazinājušies ieņēmumi saistībā ar kriptovalūtas tirgus lejuspslīdi, veiksmīgi turpina savu darbību.

Pašlaik ņemot vērā to, ka kompānijai Bitmain ir viena vēl neizskatīta tiesas lieta, daudzos rada šaubas par pasaules lielākā bitkoinu ieguves iekārtu ražotāja nākotni.

Ir jāatzīst, ka 2018. gads kompānijai nebija veiksmīgs, jo kriptovalūtas tirgus lejuspslīde bija mazinājusi interesi par kriptovalūtas ieguvi. Iespējams, ka šogad vairs nebūs tik liels pieprasījums pēc jaunajiem čipiem, lai gan ir jānorāda, ka Bitmain kompānijai iepriekš bija liels pieprasījums pēc čipiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top