Mainings

Lai iegādātos ASIC mainerus būs jāiesniedz personu apliecinoši dokumenti

 

Bitmain pieprasa atklāt pases datus visiem, kas arī turpmāk vēlas iegādāties kompānijas ierīcesNopirkt ASIC maineri nav grūti. Procedūra kopumā ietver nepieciešamās summas pārskaitīšanu monētās un piegādes adreses precizēšanu. Atbildot kompānija nosūta ierīci un ieraksta klienta datus bāzē. Tagad viss vairs nebūs tik vienkārši: Bitmain pieprasa atklāt pases datus visiem, kas arī turpmāk vēlas iegādāties kompānijas ierīces.

Darbinieki informāciju paziņojuši vēstulē. Saskaņā ar saņemtajiem datiem – 24. augustā kompānija aktivizē lietotāju autentifikācijas sistēmu. Bitmain lūdz veikt procedūru pēc iespējas ātrāk, lai izvairītos no bloķēšanas vai ierobežojumiem.

Our official website https://www.bitmain.com/ will launch the Real-name Authentication on 24/08/2018 00:00 (UTC/GMT +8). Kindly complete the authentication as soon as possible, otherwise purchasing may be restricted/blocked.

Lēmuma iemesls – nepieciešamība atbilst regulatoru prasībām. Tādēļ kompānija uzglabās lietotāju personīgo informāciju – tostarp vārdu, ID tipu, pases numuru un dzīvesvietas adresi. Informāciju lūdz iesniegt Bitmain oficiālās vietnes cilnē “User Center”.

Uzkrājamā informācija ir konfidenciāla un netiks atklāta trešajām personām bez jūsu piekrišanas. Izņēmums – nepieciešamība izpildīt valdību, juridiskās vai citas normatīvās prasības.

Lūdz iesniegt tikai un vienīgi patiesu informāciju. Ar tās turpmāko rediģēšanu var rasties problēmas.

Tie, kas nevēlas atklāt savu personību, saskarsies ar ierobežojumiem. Limits būs 0 dolāru gan tiem, kas nav nosūtījuši dokumentus, gan arī tiem, kas nav izturējuši pārbaudi. Pirmās kategorijas pārstāvjus no Ķīnas gaida ierobežojums 43 tūkstošu dolāru ekvivalentā.

Bitmain pieprasa iesniegt personu apliecinošus dokumentus

Pārejas periods ilgs vienu mēnesi: no 24. augusta līdz septembrim.

Šķiet, ka kriptovalūtu pasaule arvien aktīvāk pāriet uz procedūru Know your Customer.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top