Asic maineri

Bitmain pieteikusi 7 nanometru maininga čipu jaunāko paaudzi

Bitmain pārstāvji pieteikuši 7 nanometru maininga čipu jaunāko paaudzi. Saskaņā ar kompānijas vadības teikto – uzlabotā iekārta spēj izdot vairāk hash rate ar daudz mazāku elektroenerģijas patēriņu. Informācija par jaunumiem  ir publicēta Bitmain blogā un Twitter kontā.

Atjauninātās līnijas nosaukums ir BM1397. Čipi paredzēti bitkoina un Bitcoin Cash mainingam algoritmā SHA-256. Atgādinām – Bitmain 7 nanometru čipu iepriekšējās paaudzes ražošana tika uzsākta vēl 2018. gada novembrī.

Jaunajam čipam BM1397 nepieciešams mazāk elektroenerģijas un tas var piedāvāt ideālu skaitļošanas jaudas attiecību pret enerģijas patēriņu – 30 džouli uz terahash. Salīdzinot ar iepriekšējo 7 nanometru čipu BM1391 līniju, jaunā iekārta ir par 26,6 procentiem efektīvāka.

Paredzams, ka BM1397 apgādās Antminer S17 un T17. Diemžēl Bitmain pārstāvji pagaidām nav publicējuši šo ASIC maineru oficiālo sarakstu.

Darbs pie jaunajiem produktiem ir sava veida “glābējsalmiņš” kompānijai, kas 2018. gadā cietusi tikai zaudējumus. Atgādinām – pēc neveiksmīgās investīcijas Bitcoin Cash, gandrīz visu Bitmain aktīvu vērtība kritās vairākas reizes, ņemot vērā kripto tirgus lejupslīdi. Tikai pērnā gada trešajā ceturksnī firma zaudēja vairāk nekā 740 miljonus dolāru.

Nākamajos trīs mēnešos Bitmain sākās atlaišanas un štatu samazināšanas dažādās pasaules vietās. BCH izstrādātāju komanda  un kompānijas Izraēlas pētniecības nodaļa tika likvidēta.

Rezultātā neveiksmju strīpa izraisīja ļoti aizdomīgas maininga giganta vadošo posteņu darbības. Decembrī parādījās informācija par to, ka Mikri Čžan un Džihans Vū atstāj savu amatus Bitmain. Turklāt joprojām ir neskaidrs jautājums par kompānijas IPO.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top