BitCoin

Bitmain kontrolētie pūli zaudējuši līderpozīcijas lielāko bitkoinu maineru sarakstā

Ķīnas kompānijas Bitmain struktūrā ietilpstošie maininga pūli Antpool un BTC.com vairs neatrodas bitkoinu ieguves līderu saraksta priekšgalā. Tie joprojām ierindojas lielāko maineru četriniekā, bet ir atdevuši pirmo un otro vietu F2Pool un Poolin komandām.

Bitmain pūli pazaudējuši līderpozīcijas pēdējo trīs mēnešu laikā. Turklāt tāda dinamika tika fiksēta augoša BTC hashrate apstākļos, kas divu gadu laikā palielinājies desmit reizes.

Antpool pozīcijas bitkoina hashrate zaudēja vairāku gadu laikā, par ko liecina dati par šīs komandas iegūto bloku skaita samazināšanos.

Pūla BTC.com situācija ir ievērojami labāka – tagad tas kontrolē aptuveni 15% bitkoina hashrate. Šī komanda sistemātiski ieņēma otro vietu pēc pirmās kriptovalūtas ieguves apjomiem, atdodot līderpozīcijas F2Pool.

Situācijas pasliktināšanās saistīta ar kompānijas Bitmain problēmām. Nesen tika saņemta informācija, ka iekšējo konfliktu dēļ ticis atlaists giganta līdzdibinātājs Mikri Čžans. Bitmain nevēlas samierināties ar izveidojušos situāciju tirgū un tuvākajā laikā plāno atgūt līderpozīcijas lielāko bitkoinu maineru reitingā.

Šai nolūkā kompānija Teksasā atklāj lielu maininga fermu. Šajā projektā Ķīnas tehnoloģiju gigants ir gatavs investēt līdz 500 milj. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top