Visas ziņas

“Bitpay” drošības un konfidencialitātes sertifikācijas audits

“Bitpay” drošības un konfidencialitātes sertifikācijas audits
Lielākajam kriptovalūtas norēķinu pakalpojumu sniedzējam “BitPay” ir veikta drošības un konfidencialitātes atbilstības pārbaude – Pakalpojumu organizācijas kontrole 2 (SOC 2).

Saskaņā ar 30. septembra paziņojumu presei, biznesa konsultāciju uzņēmums “Aprio” apstiprināja, ka “BitPay” ievēro SOC 2 prasības tehnoloģiju uzņēmumiem, kas paredz klientu personas datu uzglabāšanu drošībā.

SOC 2 pārbaudes iziešana nozīmē to, ka uzņēmums ievēro ASV Zvērināto grāmatvežu institūta noteiktos kritērijus attiecībā uz datu konfidencialitāti, drošību, privātumu, apstrādes integritāti un pieejamību. Komentējot pārbaudi, “Aprio” informācijas nodrošināšanas pakalpojumu partneris Dans Šrēders sacīja:

“Pēc rūpīgas pārbaudes mēs varam apstiprināt, ka “BitPay” maksājumu sistēma atbilst SOC 2 noteiktajiem standartiem klientu datu aizsardzībai. SOC 2 pārbaude ir nozares labākās prakses standarts, kas palīdz novērtēt uzņēmuma kontroli attiecībā uz tādiem jautājumiem kā transakciju un citu sensitīvu klientu datu drošības nodrošināšana.”

Augusta vidū “BitPay”  savā platformā ieviesa jaunus drošības pieprasījumus, kur lietotājiem tiek prasīts veikt vienreizēju verifikācijas procesu, kurā ir nepieciešama tādu datu ievadīšana kā viņu sociālās apdrošināšanas numurs vai pases numurs, kā arī ir jāuzrāda foto ID. Šis jaunieviesums ir radījis zināmu skepsi, ņemot vērā to, kā daudzi kriptovalūtas lietotāji uztver savu personīgo datu atklāšanu un uzglabāšanu.

Pagājušajā mēnesī apmēram 15 pasaules jurisdikcijas, ieskaitot G-7 valstis, paziņoja, ka izstrādās sistēmu kriptovalūtas darījumu izsekošanai, lai novērstu kriptovalūtu nelikumīgu izmantošanu, iegūstot un izmantojot citu kriptovalūtas lietotāju datus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top