Biržas

Bitstamp un Bittrex pievienojušās brāļu Vinklvosu asociācijai. Ko tas nozīmē?

 

Brāļiem Vinklvosiem piederošā firma Winklevoss IP

Brāļiem Vinklvosiem piederošā firma Winklevoss IP maijā patentēja jaunu instrumentu institucionālajiem investoriem, kas tiem ļaus strādāt kriptovalūtu biržās. Runa ir par platformās tirgoto monētu peļņas aprēķina metodi.

Tagad kriptovalūtu biržu grupa pievienojusies dvīņu izveidotajai Virtuālo preču asociācijai (VCA), kas cīnīsies ar krāpšanu un tokenu falsifikācijām tirgu. Par to raksta Bloomberg.

Kriptovalūtu tirgus regulēšana ASV

Biržas Gemini dibinātāji pirmoreiz par VCA izveidi paziņoja martā – tā ir pašregulējoša nozares organizācija, kas ļaus nodrošināt biržu un kripto kompāniju darbības kontroli. Turklāt tā būs nepieciešams solis pasaules digitālo valūtu tirgus attīstībai un ļaus aizsargāt tā dalībniekus, – toreiz paziņoja pirmie bitkoinu miljardieri.

Saskaņā ar paziņojumu VCA vietnē – augustā tai pievienojās biržas Bitstamp, BitFlyer USA un Bittrex, kā arī vairākas citas mazākas tirdzniecības platformas. Organizācijas pirmie dalībnieki sapulcēsies septembrī, lai apspriestu tās attīstības plānus, – tiek minēts paziņojumā.

Ņemot vērā federālās uzraudzības darbības trūkumu kriptovalūtu tirgū, šī gada martā mēs aicinājām kopienu sapulcēties kopā un izveidot pašregulējamu organizāciju, kas varētu izstrādāt un piemērot darbības noteikumus nozarē. Šodienas paziņojums – tas ir pozitīvs solis ceļā uz šo mērķi.

Nākotnē VCA iecerējusi izveidot padomi, kas novērtēs projektus un tokenus saistībā ar to atbilstību organizācijas standartiem. Tostarp brāļi atzīmē, ka organizācija joprojām būs neatkarīga no regulatoriem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top