Biržas

Bittrex – jauna treidinga platforma Maltā

 

Bils ŠiharaASV kriptovalūtu birža Bittrex pirmdien paziņojusi, ka tā veido jaunu digitālo aktīvu platformu, kas atradīsies Maltā. Kompānija izveidojusi filiāli, lai vadītu savu biznesu ārpus ASV, teikts paziņojumā.

Bittrex Malta savā tīmekļa vietnē norāda, ka tā plāno iesniegt pieteikumu licences saņemšanai no Maltas varas iestādēm.

Kā papildu priekšrocība – uz Maltas Bittrex pārskaitītie tokeni būs pieejami Bittrex starptautisko partneru maiņas punktiem ar nosacījumu, ka tie atbilst vietējiem likumiem.

“Pateicoties mūsu tirdzniecības platformai, kas dibināta ASV, un mūsu augošajam partneru biržu tīklam visā pasaulē – Bittrex padara blockchain tehnoloģiju un digitālos aktīvus pieejamākus pasaules kopienai”, – sacīja ģenerāldirektors Bils Šihara.

No šī brīža Bittrex globālais bizness būs jaunizveidotās filiāles Bittrex International rokās. Šihara paskaidroja, ka kompānija, kuras meitasuzņēmums ir Bittrex Malta, atbildēs par blockchain tehnoloģijas virzīšanu ārpus ASV.

Šis Bittrex paziņojums parādījās dažas dienas pēc tam, kad platforma ieviesa pārus USD ar Cardano (ADA) un ZCash (ZEC). Fiat tirdzniecība Bittrex pieejama no marta un iekļauj arī pārus ar BTC, ETH, XRP, ETC, USDT un TUSD.

Saistībā ar Maltas tirgu – šķiet, ka Bittrex sper vēl vienu soli uz salas blockchain skatuves. Tiek ziņots, ka kripto birža iegādājusies 10% Maltas blockchain kompānijas Palladium akciju, kas jūlijā izlaida pirmo sākotnējo piedāvājumu konvertējamām monētām (ICCO) sadarbībā ar platformu Bittrex un e-Sports Unikrn.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top