Biržas

Bittrex noliedz sadarbību ar Ukrainas valdību

Bittrex noliedz sadarbību ar Ukrainas valdību
Kāda Ukrainas valdības amatpersona sacīja, ka kriptovalūtas maiņas platforma “Bittrex” cenšas sadarboties ar Ukrainas valdību, lai attīstītu valsts kriptovalūtas nozari.

20. novembra intervijā Digitālās transformācijas ministra vietnieks Aleksandrs Borņakovs vietējam medijam “ForkLog” apgalvoja, ka kompānijas “Bittrex” pārstāvji ir sazinājušies ar Ukrainas valdību.

Atsaucoties uz neseno Ukrainas memorandu ar kompāniju “Binance” par sadarbību likumdošanas izveidē kriptovalūtas nozarei, Borņakovs sacīja: “Pēc tam, kad mēs par to paziņojām, mēs sākām saņemt jautājumus no kompānijām “Bittrex” un “Coinbase.”

Kompānijas “Bittrex” pārstāvji nav sazinājušies ar Ukrainas valdību

Ziņās drīz vien parādījās Borņakova izteikumi, par to, ka kompānijas “Coinbase” un “Bittrex” plāno atvērt birojus Ukrainā.  Medijs “Cointelegraph” sazinājās ar abām platformām, taču kompānijas “Bittrex” pārstāvis noliedza pastāvošās runas par sadarbību ar valdību: “Mēs gribētu norādīt, ka neviens no kompānijas “Bittrex Global” nav sadarbojies ar nevienu Ukrainas valdības ierēdni.” Cits kompānijas pārstāvis savukārt sacīja:

“Kompānija “Bittrex” ir apņēmusies palīdzēt inovēt blokķēdes tehnoloģijas jomu visā pasaulē. Tomēr kompānija “Bittrex” nav sazinājusies ar Ukrainas valdību, lai veidotu ar viņiem sadarbību. “

Gan kompānija “Coinbase”, gan Borņakovs pagaidām nav atbildējuši uz “Cointelegraph” lūgumu sniegt sīkākus komentārus par esošo situāciju.

Medijs “Cointelegraph” iepriekš ziņoja, ka Ukrainas valdība un kompānija “Binance” veido darba grupu, kuras mērķis ir “jaunu virtuālo aktīvu un virtuālo valūtu tirgus izveidošana Ukrainā”.

Kompānijas “Binance” izpilddirektors Čangpengs Žao sacīja, ka kriptovalūtas legalizēšanai un progresīvu tiesību aktu pieņemšanai var būt galvenā loma pozitīvas izaugsmes ienesīšanā ekonomikā, kā arī turpmāku investīciju piesaistē.

Blokķēdes un kriptovalūtas lobēšanas firmu skaits palielinās

Kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas uzņēmumi sāk ciešāk sadarboties ar valdībām, izstrādājot nozares noteikumus. 2017. gada beigās Vašingtonā bija tikai 12 organizācijas, kas nodarbojās ar lobēšanu kriptovalūtas nozarē. Gadu vēlāk to skaits trīskāršojās līdz 33. Savukārt 2019. gada maijā to skaits jau bija pieaudzis līdz pat 40.

Lobētāju intereses dažādās organizācijās ir atšķirīgas, tomēr, izpētot sīkāk pieejamo informāciju, atklājas, ka visbūtiskākie faktori lobētājiem ir kriptovalūtas aplikšana ar nodokļiem, jēdzienu un definīciju standartizēšana un nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas noteikumi.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top