Visas ziņas

Jau 15. un 16.oktobrī biznesa tehnoloģijas digitalizācijai – “RIGA COMM 2020”

Jau 15. un 16.oktobrī biznesa tehnoloģijas digitalizācijai - "RIGA COMM 2020"

Informāciju sagatavoja Inese Libere, Mediju koordinatore Sabiedrisko attiecību nodaļa Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

15. un 16.oktobrī uzņēmumu un organizāciju pārstāvji ir aicināti apmeklēt biznesa tehnoloģiju izstādi un konferences “RIGA COMM 2020”, lai uzzinātu par digitālās transformācijas iespējām, uzņēmuma procesu automatizāciju un efektivitātes uzlabošanu, kā arī atrastu nepieciešamos digitālos risinājumus. Turklāt pandēmijas izplatība digitālo transformāciju ir padarījusi par prioritāti gan uzņēmumiem, gan valsts sektoram.

Ar digitālajiem produktiem un pakalpojumiem izstādē iepazīstinās tādi Latvijas un starptautiskie uzņēmumi kā “Certes.lv”, “Squalio”, finanšu tehnoloģiju firma “Bilderlings Pay”, e-pastu mārketinga uzņēmums “Mailigen by Pipedrive”, darbinieku iesaistes platforma “Efectio” un “MEEMO E-WORK SAFETY” – darba aizsardzības IT risinājums. “Verifone” piedāvās jaunās paaudzes termināļus, mašīnmācīšanās risinājumu finanšu datu analīzei demonstrēs “Alpha Visum”, savukārt “Tet” iepazīstinās ar savu čatbotu, bet “FanApps” prezentēs iespējas mobilās lietotnes izstrādei.

Jaunākās Latvijas IT un elektronikas inovācijas izstādē prezentēs Latvijas uzņēmumi, universitātes un pētniecības institūti. Blokķēdes pārtikas nozarei, digitalizētus darba aizsardzības un satiksmes drošības risinājumus un citus izgudrojumus apskati Inovācijas stendā un ekspozīcijā “Magnetic Latvia”. Izpēti šos un citu dalībnieku piedāvājumus!

Ikgadējā Lietu interneta konferencē 15.oktobrī varēs uzzināt par lietu interneta jaunākajiem piedāvājumiem un to izmantošanu biznesa procesos, kā arī valsts un pilsētvides pārvaldē, kiberdrošību un teleoperācijām. Konferencē notiks arī nozares speciālistu diskusija par to, kāds ir nākamais tehnoloģiju un pakalpojumu līmenis nākotnes pilsētu mobilitātes veidošanā. Konference notiks angļu valodā.

15.oktobrī konferencē “Smart HR” personāla speciālisti un uzņēmumu vadītāji varēs uzzināt par viedajām tehnoloģijām personālvadībā: talantu vadības risinājumi, darbinieku svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšana, darbinieku motivācija un iesaiste, veiksmīga korporatīvā kultūra un attālinātais darbs. Konference tiek organizēta sadarbībā ar “Smart HR Latvija Team”, un tā notiks angļu valodā.

Vēl “RIGA COMM 2020” pirmajā dienā sadarbībā ar “Intelligent Machines Riga” notiks Mašīnmācīšanās konference. Par datorredzes izmantošanu procesu automatizācijai stāstīs “Apply IT” izpilddirektors Agnis Jakubovičs, bet ar valodas tehnoloģijām procesu automatizācijai iepazīstinās “Tilde” pārstāvis. “Emergn” Mašīnmācīšanās laboratorijas pārstāvis Muntis Rudzītis stāstīs par mašīnu mācīšanu darbplūsmas automatizācijai. Bet “Accenture” datu zinātniece Alīna Neščerecka iepazīstinās ar automatizācijas risinājumiem un izaicinājumiem fizioterapijā. Konferences darba valoda – angļu.

RIGA COMM Finanšu tehnoloģiju konferencē” 16.oktobrī varēs uzzināt par jaunākajiem fintech risinājumiem – no pirmajiem soļiem e-komercijā, drošības izaicinājumiem un atvērtās sadarbības platformas (open banking) līdz elastīgai algu izmaksai, botu un algoritmu salīdzinājumam ar cilvēkiem un risinājumiem ārštata darba veicējiem. Tā notiks angļu valodā.

Lai iedrošinātu vairāk sievietes pievienoties tehnoloģiju nozarei un pievērstu uzmanību tām sievietēm, kas guvušas panākumus šajā nozarē, jau otro gadu notiks konference “Women in Tech”. 16.oktobrī ar saviem veiksmes stāstiem iedvesmos tādas līderes kā “Luminor” vadītāja Latvijā Kerli Gabriloviča, “Infogram” līdzdibinātāja Alise Dīrika, “Vinted” līdzdibinātāja Milda Mitkute (Milda Mitkute), “Testlio” dibinātāja un izpilddirektore Kristela Krūstika (Kristel Kruustük). Konference tiek rīkota sadarbībā ar kopienu “Riga TechGirls”. Darba valoda – angļu.

Abās dienās, 15. un 16.oktobrī, RIGA COMM TVNET Digitālā mārketinga skatuvē varēs gan atsvaidzināt digitālā mārketinga pamatus, gan sekot jaunākajām vēsmām. Konferencē varēs uzzināt no e-pasta mārketinga automatizācijas, mājaslapas monetizācijas, affiliate mārketinga un e-komercijas aktualitātēm līdz pat modernai zīmolu grāmatai, videosatura un videoreklāmu mijiedarbībai un pandēmijas ietekmei sabiedriskajās attiecībās. Tāpat konferencē notiks nozares profesionāļu diskusija “Cookie 3000. Kā tieksme pēc privātuma ietekmē digitālā mārketinga nākotni”. Prezentācijas notiks latviešu un angļu valodā.

Šobrīd valstī pieņemtie papildu drošības ierobežojumi paredz, ka arī “RIGA COMM” apmeklētājiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs (sejas maska vai vairogs). Vienreizējās sejas maskas būs pieejamas norises vietā. Konferenču apmeklētājiem tiks nodrošinātas personalizētas sēdvietas. Informācija par drošības pasākumiem.

Pasākumu rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar partneriem: “Intelligent Machines Riga”, “Riga TechGirls”, “SmartHR Latvija”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, “Mailigen”, Finanšu nozares asociāciju un citiem.

Biļetes var iegādāties internetā, kā arī norises vietā. “RIGA COMM 2020” norises dienā biļetes būs dārgākas.

Norises vieta un darba laiks:

Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga)

15.oktobrī 10.00-17.00

16.oktobrī 10.00-17.00

Noteikumi konferences apmeklētājiem:

Lai samazinātu Covid-19 izplatības riskus, ievērojot Ministru Kabineta noteikumus, tiks veikta konferenču apmeklētāju reģistrācija un kontrolēts katras konferences klausītāju skaits.

Reģistrējies konferenču apmeklēšanai!

1. REĢISTRĒ

ieejas BIĻETI, IELŪGUMU vai dalībnieka KARTI:

 • www.bt1.lv/reg pirms “RIGA COMM” (no 13. oktobra) vai tā norises laikā;
 • vai REĢISTRĀCIJAS stendā Izstāžu centra foajē.
 • Saglabā BIĻETI / IELŪGUMU / KARTI – tā būs jāskenē katru reizi ieejot un izejot no konferencēm.

2. IEEJOT SKENĒ

Katru reizi ieejot zālē, SKENĒ BIĻETI / IELŪGUMU / KARTI un uzzini, kur apsēsties šoreiz.

3. IZEJOT SKENĒ

Katru reizi izejot, SKENĒ BIĻETI / IELŪGUMU / KARTI, lai drīkstētu atgriezties vai ieiet citā konferencē.

Konferenču zālēs stāvēt kājās nedrīkst!

Konferenču apmeklētājiem rekomendējam lietot sejas maskas, tās būs pieejamas Izstāžu centrā.

Drošibas pasākumi “Riga Comm”:

obrīd valstī pieņemtie papildus drošības ierobežojumi paredz, ka arī “RIGA COMM”:

 • Apmeklētājiem un izstādes dalībniekiem ir jālieto mutes un deguna aizsegs (sejas maska vai vairogs). Vienreizējās sejas maskas būs pieejamas norises vietā.
 • Rekomendējam lejupielādēt lietotni “Apturi Covid”.

Konferencēs:

 • Tiks kontrolēts katras konferences klausītāju skaits;
 • Konferenču apmeklētājiem tiks nodrošinātas personalizētas sēdvietas;
 • Ieejas biļeti, ielūgumu vai dalībnieka karti pirms pasākuma vai tā laikā jāreģistrē www.bt1.lv/reg;
 • Konferenču apmeklētājiem līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments.

Kopš 2020. gada 10. jūnija Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir atjaunota izstāžu norise un, ievērojot Ministru Kabineta (MK) 09.06.2020. noteikumu Nr. 360* nosacījumus, izstādēs tiks nodrošināts:

 • vienlaikus izstāžu zālē atrodas ne vairāk kā 1800 cilvēki, kas ir 50% no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra. Izstāžu centra Ķīpsalā platība ir 14 000 m²;
 • vienam apmeklētājam ir paredzēti ne mazāk kā 3 m² publiski pieejamās telpu platības;
 • atsevišķas (nodalītas) apmeklētāju ieejas un izejas plūsmas;
 • ejas starp izstāžu stendu rindām vismaz 3 m platumā;
 • publiski pieejama informācija par maksimāli pieļaujamo personu skaitu, kas vienlaikus var atrasties norises vietā;
 • izstādes norises vietā rīkotie semināri vai konferences notiktu pilnībā norobežotās telpās, uzraugot maksimāli pieļaujamo dalībnieku skaitu.

*MK noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi un pretepidēmijas pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai” iekļautās normas regulē reģionālo, nacionālo vai starptautiskas nozīmes izstāžu organizēšanu, kuru mērķis ir veicināt kultūru, uzņēmējdarbības attīstību, tirdzniecību, dzīvesstilu un inovācijas.

Drošibas pasākumi "Riga Comm"

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top