Konkurss

Blockchain Babel konkurss

Konkurss

Konkurss ir noslēdzies!

Grāmata konkursamMums patīk darīt labas lietas, tāpēc šoreiz dāvināsim labākās grāmatas par kripto, kādas vien sarakstītas!

Tāpat kā ķermenim, arī prātam ir nepieciešama aktīva darbība un treniņš, lai to uzturētu formā. Angļu valodā ir ļoti labs teiciens ”use it or lose it”, kas lieliski atbilst šim gadījumam.

Šonedēļ  grāmata “Blockchain Babel” The Crypto Craze and the Challenge to Business, autors Igors Pejičs. Nopirkta Londonas Stansted lidostā, WHSmith veikaliņā.

Par grāmatu:

Lielākā daļa ekspertu saskata vēl nebijušu blokķedes tehnoloģijas potenciālu, bet daudzas bankas, maksājumu pakalpojumu sniedzēji un kredītkaršu risinājumu nodrošinātāji uzskata, ka kriptovalūtas jomas uzņēmēji var apdraudēt viņu pamatdarbību. Neskatoties uz to daudzi cenšas izteikt savu viedokli par blokķēdes tehnoloģiju no dažādām pozīcijām, tajā skaitā jauno tehnoloģju izzinātāji un nozares eksperti, radot zināmu apjukumu. Lai arī visiem IT un banku nozares speciālistiem ir savs viedoklis par tehnoloģiju, sistemātisku pētījumu ir maz, nav veikta stratēģiska analīze. Grāmata “Blockchain Babel” kalpo kā ceļvedis par pēdējos gados finanšu nozarē ienākušajām jaunajām tehnoloģijām.

Grāmatā ir aplūkota blokķēdes tehnoloģija un inovāciju attīstība, konkurences dinamika un vadības stratēģija. Autoram par šo  grāmatu 2016. gadā ir pasniegta kompānijas “McKinsey & Financial Times” “Bracken Bower” balva par vienu no labākajām biznesa grāmatām. Grāmatu būtu obligāti jāizlasa biznesa vadītājiem un jaunajiem uzņēmējiem, kuri vēlas izprast blokķēdi jaunāko tehnoloģiju kontekstā un vairāk uzzināt par tās praktisko pusi.

Par grāmatas autoru:

Igors Pejičs ir Eiropas lielākās banku grupas “BNP Paribas PF AT” mārketinga vadītājs. Bijušais biznesa žurnālists plašsaziņas līdzekļos ir regulāri sniedzis savus komentārus par maksājumiem, darījumiem un blokķēdes tehnoloģiju. Autors ir saņēmis kompānijas “McKinsey&The Financial Times” sniegto “Bracken Bower” balvu par ieguldīto darbu blokķēdes tehnoloģijas pētniecībā 2016. gadā, kā rezultātā ir tapusi šī grāmata.

  • Aiziet! Konkursu uzsākam 17. decembrī 2019.g. pl. 14.00, noslēdzam 25. decembrī 2019.g. pl. 14.00. Ievadi savu e-pastu un apstiprini atbildes vēstuli no mums savā pastkastē. Viss – atliek gaidīt rezultātus. Priecāsimies, ja ar mūsu rakstiem un konkursiem padalīsies. Kopā mēs varam sasniegt labākus rezultātus. Paldies!

P.S. Piedaloties konkursā, iesniedz e-pastu, kuru izmanto ikdienā! Ja laimēsi kādu no grāmatām, bet uz ziņu neatbildēsi dažu dienu laikā, balvu saņems cits.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top