Ziņas

Blockchain & Bitcoin konference Kijeva piešķir 27% atlaidi biļetēm

 

Pasākuma organizators Smile-Expo, piešķir 27% atlaidi biļetēm

19. septembrī Ukrainas galvaspilsētā Kijevā notiks sestais starptautiskais pasākums – Blockchain & Bitcoin konference Kijeva. Pasākumā piedalīsies starptautiskie eksperti un vadošās kompānijas, kas darbojas kriptovalūtas jomā.

Pasākuma organizators Smile-Expo,  piešķir 27% atlaidi biļetēm ikvienam, kuru interesē blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūta. Šis īpašais piedāvājums ir veltīts Ukrainas neatkarības 27. gadadienai un ir spēkā līdz 24. augustam.

Pasākums apvienos blokķēdes tehnoloģijas ekspertus no Ukrainas un citām valstīm. Viņi dalīsies informācijā par decentralizēto tehnoloģiju attīstību. Šādu informāciju jūs neatradīsiet internetā! Turklāt jūs varēsiet personīgi runāt ar speciālistiem un uzdot viņiem sev interesējošus jautājumus.

Šis pasākums būs iedalīts divās zonās:  konferenču un izstādes zonā. Starp konferences runātājiem būs mārketinga speciālisti, darījuma cilvēki, investori, tirgotāji, tiesību jomas pārstāvji un valdības pārstāvji, kuri dalīsies savā pieredzē par kriptovalūtas jomu. Pasākuma izglītojošā daļa būs iedalīta divās sekcijās: pirmā būs paredzēta blokķēdes tehnoloģijas lietojumam darījumu pasaulē, bet otrā tirdzniecībai un ICO.

Jūs varēsiet uzzināt par vadošo kompāniju panākumiem kriptovalūtas tirgū speciāli paredzētajā izstādes zonā. Speciālisti jūs iepazīstinās ar jaunākajiem lietojumprogrammu risinājumiem un jaunākajām kriptovalūtas ieguves iekārtām.

Nepalaidiet garām izdevību iegādāties biļetes uz Blockchain & Bitcoin konferenci Kijeva par 324 grivnām lētāk! Nav nepieciešami promo kodi: vienkārši ieejiet pasākuma mājas lapā no 16. augusta līdz 24. augustam un iegādājieties biļetes par samazinātu cenu.

Izstāde un konference, kas ir veltīta blokķēdes tehnoloģijai un kriptovalūtai, notiks 19. septembrī Kijevā, Parkovy biznesa centrā.

Iegādājieties biļeti ar 27%atlaidi!

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top