Visas ziņas

Nozīmīgākie kriptovalūtas eksperti tiksies otrajā Blockchain & Bitcoin konferencē Maltā

Blockchain & Bitcoin konferenci Maltā

Starptautiskā organizācija Smile-Expo 2018.g. 23. oktobrī rīkos otro Blockchain & Bitcoin konferenci Maltā – tas būs apjomīgs pasākums ar dažāda veida diskusijām par kriptovalūtu. Liela mēroga ievērojamāko nozares ekspertu sanāksme būs Blokchain Blockchain & Bitcoin konferenču sērijas turpinājums.

Kāpēc konference tiek organizēta Maltā?

Malta ir viena no valstīm, kura atbalsta blockchain tehnoloģijas un ir viena no attīstītākajām valstīm kriptovalūtas nozarē.  ICO regulējums un izstrādātās novatoriskās vadlīnijas kriptovalūtas nozarē ir veiksmīgas tehnoloģiskās attīstības pazīmes.

Konference

Konferences apmeklētājiem būs iespēja satikties ar 50 ekspertiem no lielākajiem pasaules uzņēmumiem un pārrunāt svarīgākos jautājumus saistībā ar blokchain tehnoloģijām. Konferences spīkeri pievērsīs uzmanību tādām tēmām kā blokķēdes tehnoloģija izglītībā, cīņa pret naudas atmazgāšanu un kriptovalūtas tirdzniecība.

Bez finanšu jomas apspriešanas, kriptovalūtas jomas propfesionāļi pievērsīsies jautājumam par blockchain tehnoloģijas inovatīviem risinājumiem. Uzaicinātie konferences  eksperti dalīsies savās zināšanās par virsgrāmatas tehnoloģijas integrāciju transporta nozarē, spēļu industrijā, nekustamā īpašuma sektorā, veselības aprūpes jomā un mākslīgajā intelektā. Kriptovalūtas jomas speciālisti runās par pastāvošajām kriptovalūtas pielietojuma iespējām un uzsvērs novatoriskās tehnoloģijas ieviešanas priekšrocības.

Paneļa diskusijas

Konferencē būs arī paredzētas 5 paneļa diskusijas:

Bloķēdes tehnoloģija un Lietu internets. Runātāji izskaidros, kāda ir saistība starp blockchain tehnoloģijām un Lietu internetu. Viņi izcels pozitīvās šo abu jomu sadarbības aspektu un diskutēs par to nākotnes potenciālu.

  • Pasaule kļūst tokenizēta. Šīs tēmas ietvaros tiks apspriestas pārmaiņas uzņēmējdarbības modeļos. Eksperti paskaidros uzņēmumu lēmumu izmantot decentralizācijas modeli un runās par jaunām uzņēmējdarbības iespējām.
  • Stāsti un notikumi saistībā ar blokķēžu uzlaušanu. Kriptovalūtas jomas eksperti un padomdevēji skaidros, kāpēc virsgrāmatas tehnoloģija ir tik pievilcīga hakeriem, diskutēs par kiberuzbrukuma veidiem un apskatīs kriptovalūtas projektu neizdošanos iemeslus.
  • ICO: Iespēja vai draudi? Blockchain tehnoloģijas um ICO regulējums. Kriptovalūtas speciālisti diskutēs par to, kā pret ICO attiecās Maltā.
  • Likumdošanas un regulējuma problēmas blokķēdes nozarē. Konferences runātāji apskatīs blokķēdes un GDPR atbilstību, salīdzinās kriptovalūtas taksācijas Maltā, Šveicē un Amerikas Savienotajās Valstīs un runās par potenciālo regulējumu nākotnē.

Demo zona un īsu pārrunu sesijas

Pasākumā būs paredzēta demo zona, kurā kriptovalūtas kompānijām būs iespēja iepazīstināt pasākuma apmeklētājus ar kompānijas jaunākajām idejām un attīstības tendencēm.

Konferencē jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja atrast investorus īso pārrunu sesijās. Pasākuma viesi varēs atrast arī jaunus biznesa partnerus un iegūt jaunus kontaktus veiksmīgai sadarbībai.

Pasākumu koordinēs starptautiskā kompānija Smile-Expo, kura organizē Blockchain & Bitcoin konferences 25 valstīs.

Plašāka informācija par pasākumu un reģistrāciju – konferences oficiālajā mājas lapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top