Visas ziņas

Blockchain Conference Moscow 2018 – jau pēc nedēļas

20. novembrī pastāstīs Blockchain Conference Moscow

Kāds būs blockchain projektu tiesiskais statuss? Ko darīt kripto biznesam, kad tirgus krītas? Kā veidot PR kampaņu pēc ICO? Par to 20. novembrī pastāstīs Blockchain Conference Moscow – pasākumā, kas veltīts blockchain, ICO un kriptovalūtām. Maskavas kripto pasākumu jau astoto reizi organizē starptautiskā kompānija Smile-Expo.

Notikums noritēs galvaspilsētas viesnīcā InterContinental Tveras ielā. Šeit apmeklētājus gaida konference, demozona, pitch sesija, bet pēc oficiālās daļas – afterparty vienā no labākajiem Maskavas bāriem.

Konference

Ar referātiem uzstāsies 30 speciālisti no septiņām valstīm: Šveices, Izraēlas, Vācijas, Lielbritānijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas. Starp kompānijām, kuru pārstāvji uzstāsies pasākumā: PwC Legal Switzerland, KUNA.io, РАКИБ, Bitfury Group un citas. Konference sadalīta divās plūsmās: Fintech Hall un Blockchain Hall.

Fintech Hall

Šajā plūsmā eksperti noskaidros tendences blockchain un digitālo aktīvu regulējumā, apspriedīs blockchain projektu finansēšanas metodes un kriptovalūtu nodokļu politiku KF. Starp spīkeriem:

 • Doktors Gunters Dobraucs-Saldapenna – PwC Legal Switzerland partneris un vadītājs. Uzstāsies ar referātu “Juridiskās un regulatīvās grūtības, ar kādām saskaras inovāciju tehnoloģijas”;
 • Valērijs Pertrovs – viens no lielākajiem Krievijas speciālistiem finanšu, investīciju un blockchain jomā, KKUBA viceprezidents. Viņš paskaidros, kā piesaistīt investīcijas Krievijas blockchain projektos;
 • Sandris Murins (latvietis)- Index Protocol līdzdibinātājs un stratēģiskais direktors. Eksperts pastāstīs par kripto derivatīviem (vērstpapīriem, kuru vērtība piesaistīta pie tiem fiksētam aktīvam) to attīstības scenārijiem un infrastruktūru;
 • Mihails Uspenskis – partneris juridiskajā kompānijā Taxology Russia. Pastāstīs par kriptovalūtu aplikšanu ar nodokļiem KF;
 • Valentīna Drofa – komunikāciju aģentūras DROFA un ICOPR.Agency ģenerāldirektore. Paskaidros, kā organizēt PR kampaņu pēc ICO.

Blockhain Hall

Plūsmā Blockhain Hall referenti apspriedīs tokenizāciju, ICO un jaunās maininga tendences. Starp spīkeriem:

 • Andrejs Gračovs – KKUBA viceprezidents treidinga jautājumos un Huobi Russia oficiālais pārstāvis. Andrejs pastāstīs par kriptovalūtu biržām kā par finanšu nozares attīstības institūtu;
 • Jūlija Bešun, Hotmine direktore, un Nadežda Mažut, Hotmine pārdošanas daļas direktore. Viņas pastāstīs par to, kā izmantot siltumu no maininga dzīvojamo māju un dzīvokļu apkurei.

Demozona un pitch sesijas

Demozonā būs 10 eksponenti, starp kuriem:

 • Hotmine;
 • Bitferma;
 • darQube;
 • 51ASIC;
 • Help un citi.

Kompānijas demonstrēs blockchain industrijas izstrādes, atbildēs uz viesu jautājumiem un ļaus testēt savu produkciju.

Jaunuzņēmumu komandas piedalīsies arī pitch sesijās. Īsās prezentācijās tie iepazīstinās ar savām izstrādēm, bet perspektīvākie projekti saņems finansējumu no investoriem, biznesa eņģeļiem un akseleratoriem.

Afterparty

Uzreiz pēc pasākuma oficiālās daļas Bellis Bar notiks afterparty: tas ir piecu minūšu attālumā no konferenču zāles. Šeit nepiespiestā gaisotnē viesi varēs dalīties iespaidos par konferenci, apspriest viņiem interesējošās tēmas un vienkārši atpūsties vadošo blockchain speciālistu kompānijā.

Tiek ielūgti investori, eksponenti, spīkeri, sponsori un VIP biļešu īpašnieki.

Biļetes un pilna programma pieejama vietnē Blockchain Conference Moscow. Pašreiz ieejas biļetes cena ir samazināta: 7500 rubļi 15 000 vietā. Akcijas laiks ir ierobežots.

Ar referātiem uzstāsies 30 speciālisti no septiņām valstīm

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top