Visas ziņas

Blockchain Finance Sammit 2018

Blockchain Finance Samitā 2018, kurš notiks Frankfurtē, Vācijā

Paziņojums no Blockchain Finance Sammit 2018 organizatoriem.

Esiet laipni gaidīti Blockchain Finance Samitā 2018, kurš notiks Frankfurtē, Vācijā no 27. līdz 28.novembrim.

Mēs ar lielu prieku aicinām nozīmīgākos pārstāvjus no finanšu un apdrošināšanas nozares un labi zināmas blokķēdes tehnoloģijā iesaistītās finanšu un tehnoloģijas kompānijas.

Blokķēdes tehnoloģija domājams nākonē būs nozīmīgākā finanšu tirgus inovācija, savukārt kripto ekosistēma šobrīd spēlē lielu lomu blokķēdes tehnoloģijas attīstībā. It īpaši liela interese ir par inovatīvām tehnloģijām, kā arī par plašākām finanšu pakalpojumu nodrošināšanas grupām. Šī nozare turpina piesaistīt bankas, brokersabiedrības, apdrošinātājus un citus, kas aktīvi interesējās par blokķēdes tehnoloģijas priekšocībām.

Samitā tiks apspriesti jautājumi, kas ir saistīti ar blokķēdes tehnoloģiju. Dažas no divu dienu augstākā līmeņa sanāksmē aplūkotajām un apspriestām tēmām ir blokķēdes tehnoloģija un tās tirgus regulējums, nesenās nozares inovācijas, platformas vai alianses, kurās darbojas lielākie tirgus dalībnieki, maksāšanas sistēmas problēmas un kriptotirgus. Dalībniekiem būs iespēja satikties ar lielākajiem nozares pārstāvjiem, kas dalīsies savos labākās prakses stāstos un veiksmīgu gadījumu izpētē. Būs arī iespēja aktīvi iesaistīties atklātās diskusijās par platformu nozares tendencēm, kā arī aliansēm, kuras ir izveidotas banku nozarē vai apdrošināšanas nozares segmentā.

Mēs ceram uz 100 + apmeklētāju klātbūtni, kuri ir aktīvi iesaistījušies blokķedēdes  platformu, banku, apdrošināšanas sabiedrību, apvienību, veidošanā un organizācijās, lai pievienotos Blockchain Finance Summit 2018 Frankfurtē.

Pievienojieties mums pašā Eiropas centrā un dalieties ar mums savā pieredzē, zināšanās un inovācijās Blockchain Finance Samitā!

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top