Visas ziņas

Blokķēdes industrijas regulācija būs viena no svarīgākajām tēmām G20 samitā

Blokķēdes industrijas regulācija būs viena no svarīgākajām tēmām G20 samitā

Tā dēvētajā “Lielajā divdesmitniekā” vai G20 ietilpstošās valstis iekļāvušas blokķēdes industrijas attiecību regulēšanu politikas svarīgāko virzienu sarakstā.

Kā precizē Āzijas plašsaziņas līdzekļi – G20 valstu parlamenti savām valdībām ieteikuši samitā  Japānas pilsētā Osakā izskatīt kriptovalūtu industrijas globālas regulēšanas variantus.

Šis solis ir nepieciešams, jo Finanšu darījumu darba grupa (FATF) jau šī gada pavasarī pauda bažas sakarā ar augošajiem kriptovalūtu lietošanas mērogiem kriminālajā darbībā.

Samits Osakā notiks 28.-29. jūnijā, jau zināms, ka pasākumā piedalīsies ne tikai “Lielā divdesmitnieka” valstis, bet arī organizācijas, kas pārstāv blokķēdes industriju. Pasaules lielākajām ekonomikām sarunu gaitā jāizskata kripto sfēras attiecību globālas regulēšanas varianti un jāizstrādā mehānismi tokenu kriminālas izmantošanas novēršanā.

Turklāt G20 valstīm būs jārisina jautājums par finanšu un tehnoloģisku inovāciju ieviešanu, kuras arī bieži vien neviens nekontrolē – tādējādi novedot pie to daļēji legālas pastāvēšanas.

Novērotāji ir pārliecināti, ka samits Osakā var kļūt par nozīmīgu notikumu visai kriptovalūtu industrijai, jo Japāna ir viena no nedaudzajām valstīm, kurās jau regulē šo ekonomikas nozari.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top