Visas ziņas

Blockchain jaunuzņēmums Digital Asset paziņojis par partnerību ar Google Cloud

Digital Asset noslēdzis partnerību ar Google Cloud

Bankas JPMorgan Chase bijušā top menedžera Blaita Mastersa vadītais jaunuzņēmums Digital Asset noslēdzis partnerību ar Google Cloud.

Partnerības ietvaros Digital Asset piedāvās rīkus un servisus blockchain risinājumu izstrādātājiem, kas mijiedarbojas ar platformas Google Cloud infrastruktūru. Tie arī iegūs pieeju izstrādes līdzekļu kopai Digital Asset Modeling Language.

Saskaņā ar Digital Asset vadītāja Blaita Mastersa teikto – sadarbība ar platformu Google Cloud būtiski atvieglos dzīvi risinājumu izstrādātājiem uz blockchain bāzes:

“Mēs sadarbojamies ar Google Cloud, lai nodrošinātu izstrādātājiem kompleksu risinājumu kopu, kas ļaus tiem pilnā mērā atklāt blockchain inovāciju potenciālu. Tas savukārt samazinās tehniskās barjeras, izstrādājot risinājumus uz dalītā reģistra bāzes”.

Platformas Google Cloud Financial Services vadītājs Leonards Lou arī paudis savu optimismu:

“Dalītā reģistra tehnoloģijai piemīt milzīgs potenciāls, sniedzot labumu ne tikai finanšu pakalpojumu patērētājiem. Tā veicina arī daudzu citu sfēru attīstību. Mēs priecājamies piedāvāt jaunus rīkus Google Cloud izstrādātājiem”.

Kompānija Digital Asset dibināta 2014. gadā un pašreiz tajā strādā vairāk nekā 130 darbinieku. Kompānijas biroji atrodas Ņujorkā, Londonā, Cīrihē, Budapeštā, Sidnejā un Honkongā, bet starp Digital Asset klientiem ir tādi giganti  – kā DTCC un ASX. Kopš 2016. gada kompānija ir Linux Foundation vadītā blockchain konsorcija Hyperledger vadošais dalībnieks.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top