Visas ziņas

Blockchain jaunuzņēmums kļuvis par Formula 1 partneri

 

Blockchain jaunuzņēmums kļuvis par Formula 1 partneri

Blockchain jaunuzņēmums Animoca Brands parakstījis vienošanos ar Formula 1 par blockchain spēles publicēšanu, kas balstīta uz pasaulslavenajām sacīkšu sērijām.

Formula 1, kas piesaista aptuveni 1,6 mljrd. televīzijas skatītāju vairāk nekā 180 pasaules valstīs un kurai ir 506 milj. cienītāju, ir parakstījusi licences vienošanos, kas ļaus Animoca radīt blockchain spēli ar nosaukumu “F1 Delta Time”, un tā izmantos NFT tokenus.

Gaidāmajai blockchain spēle F1® Delta Time, kuras uzsākšanas pirmā fāze tiek plānota 10. maijā, būs kolekcijas komponents uz NFT pamata, kā arī sacīkšu komponents, kas izmanto šos NFT.

Preses relīzē uzsvērts, ka zīmola Formula 1 vērā ņemamais spēks un jaunās licences vienošanās potenciāls varēs palielināt patērētāju piekļuvi blockchain.

Kopš brīža, kad 1950. gados FIA uzsāka Formula 1 pirmo pasaules čempionātu, – pašlaik Formula 1 rīko 21 sacensību 21 valstī piecos kontinentos katru sezonu.

Animoca apgalvo, ka blockchain spēle veicinās fanu aktīvu piedalīšanos, šī partnerība sakrīt ar Formula 1 īpašnieka Liberty Media mērķi – uzlabot fanu pieredzi, pateicoties ievērojamām investīcijām jaunās tehnoloģijās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top