Visas ziņas

Blockchain & Bitcoin konference Maltā. Kopsavilkums

Blockchain & Bitcoin konference Maltā

23. oktobrī starptautiskā kompānija Smile-Expo organizēja otro Blockchain & Bitcoin konferenci Maltā. Šis pasākums tika veltīts kompānijas organizētajām Blockchain & Bitcoin konferenču sērijām. Tajā arī piedalījās Maltas digitālās inovācijas iestādes izpilddirektors, kas ir galvenais valsts blokķēdes tehnoloģijas regulators valstī.
Konferences runātāji un galvenie apspriedes temati
Konferencē tikās vadošie eksperti, lai dalītos zināšanās par DLT nozares tendencēm. Konferences programmā bija piecas paneļdiskusijas, kurā runātāji apsprieda jautājumus saistībā ar DLT un IoT, tokenizāciju, kriptovalūtas juridisko pusi, ICO un kiberuzbrukumiem blokķēdei.

Konferences atklāšana
Konferenci atklāja Stīvens Makārtijs, Maltas Digitālās Inovāciju iestādes (MDIA) ģenerāldirektors – regulators, kas atbild par tehnoloģiju promotēšanu un izplatīšanu valstī.
Investors un DLT risinājumu nodrošinātāja Fundshing ģenerāldirektora vietnieks Brūss Jeongs arī uzstājās ar uzrunu pasākuma viesiem. Viņš prezentēja Smart Crypto City projektu un izskaidroja, kā tehnoloģiju var izmantot pilsētās.

DLT pielietojums
Viena no nozīmīgākajām konferences daļām bija paneļdiskusija par DLT integrāciju dažādās nozarēs. Konferences runātāji dalījās informācijā par tehnoloģijas pielietojuma iespējām transporta, nekustamo īpašumu, medicīnas un AI nozarēs.
Diskusijas laikā iOlite mārketinga direktors Yael Tamar vērsa uzmanību uz to, kā DLT var uzlabot loģistiku. Pēc ekspertes domām, globālā piegādes ķēde ir milzīga, tomēr neefektīva izsekojamības trūkuma un kravu zādzību dēļ. Viņa ierosināja pielietot DLT, jo uzskata, ka tas ir perfekti atbilstošs risinājums nozarei.
Lai pamatotu savu ierosinājumu, viņa minēja reālu piemēru saistībā ar uzņēmumu Olistics, kura piedāvā PoC risinājumu, kas reāllaikā uzrauga pārvadājumus, kravas un situāciju muitas kontrolē. Jau kopš 2018. gada septembra ir noslēgti simtiem viedo līgumu.
Juergen Hoebarth, Tokenization Limited dibinātājs konferences apmeklētājiem pastāstīja par to, kā DLT risinājums var pārveidot piegādes ķēdi, un norādīja uz reāliem tehnoloģijas pielietojuma gadījumiem, kad tā tiek izmantota lidojumu apdrošināšanas, spēļu, nekustamā īpašuma un veselības aprūpes jomās.
Viņš uzskata, ka DLT risinājums palīdz uzzināt nepieciešamo informāciju par iegādāto produktu. Ar tā palīdzību ir iespējams uzzināt par iegādāto product izcelsmi un kā tie tiek ražoti.

Tehnoloģijas juridiskie aspekti
Otra paneļdiskusija bija veltīta tehnoloģijas regulējumam. Konferences dalībnieki analizēja DLT atbilstību GDPR, un salīdzināja nodokļu likumus Maltā, Šveicē un ASV.
Diskusijas laikā konferences viesiem bija iespēja aprunāties ar vadošajiem juristiem, uzdot jautājumus un saņemt bezmaksas konsultācijas.
Kapitāla palielināšana ar D regulu
Gordons Einšteins, CryptoLaw Partners dibinātājs un jurists norādīja, kā palielināt kapitālu ar D regulu – Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) regulu, kas reglamentē vērtspapīru privātu izsniegšanu.
Viņš paskaidroja, kā izmantot D regulu un izvairīties no juridiskām problēmām, lai palielinātu kapitālu. Saskaņā ar Einšteina teikto, “izmantojot D regulu, var veikt vērtspapīru “privātu izsniegšanu”, un palielināt kapitālu no neierobežota skaita “akreditētiem investoriem”.
Tomēr šajā gadījumā nebūtu ieteicams izvēlēties neakreditētus investorus un būtu pareizi jāizprot būtiskākie fakti saistībā ar pastāvošo regulējumu.

Veiksmīga tirdzniecība
“Midas Touch Consulting” dibinātājs un profesionālais tirgotājs Florian (Florzinho) Grummes analizēja kriptovalūtas tirdzniecības būtiskākos aspektus.
Lai gūtu panākumus tirdzniecībā kriptovalūtas platformās, eksperts ieteica izveidot plānu, apsvērt kriptovalūtu pozīciju un izstrādāt uz principu balstītu tirdzniecības pieeju.“ Psiholoģijas nozīmei tirdzniecībā ir būtiska nozīme, tā nodrošina vismaz 80% no panākumiem, “uzskata speciālists.

Diskusijas laikā konferences viesiem bija iespēja aprunāties ar vadošajiem juristiem, uzdot jautājumus un saņemt bezmaksas konsultācijas

Izstādes dalībnieki un sponsori
Pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt demo zonu, kurā kompānijas demonstrēja savus jaunākos risinājumus kriptovalūtas nozarē. Izstādē varēja apskatīt dažādas kriptovalūtas ieguves iekārtas un jaunāko programmatūru.
Programmatūras kompānija PickPack demo zonā dalījās informācijā par jaunākajiem pieejas veidiem loģistikai. Kompānija prezentēja jaunus loģistikas risinājumus, proti – pēdējās jūdzes piegādi un piegādi tajā pat dienā.
KYC-Chain projekta pārstāvji iepazīstināja apmeklētājus ar risinājumiem KYC procesu pārvaldībā gan individuālajiem, gan korporatīvajiem klientiem. Starp platformas produktiem tika prezentētas īpašas veidnes un API, kas vienkāršo atbilstības procesu.
Uzņēmums Hotmine, kas sniedza ieskatu kriptovalūtas ieguves risinājumos, bija konferences “Mining 2.0” sponsors.
Konferences sudraba sponsors bija Steve Muscat Azzopardi, Maltas jurisdiskās firmas Chetcuti Cauchi Advocates vadītājs. Viņš arī konferencē uzstājās ar prezentāciju “Viedie līgumi”.
Pasākuma investīciju partneris bija kompānija TaaS Capital Fund (NCF), kas nodrošina ērtu kriptovalūtas pārvaldību.

Investori
Uz konferenci tika aicinātas lielākās investīciju kompānijas un riska kapitāla uzņēmumi. Starp tiem bija DLT risinājumu nodrošinātājs Fundshing, investīciju pārvaldes kompānija
Intrinsic Value Investment Partners (IVIP) un investīciju konsultāciju firma InvestorsAlly.
Pasākumu apmeklēja arī investīciju konsultāciju pakalpojumu sniedzējs Kylin Prime Group un privātā investīciju firma National Investor (TNI).

Organizators
Konferenci rīkoja starptautiskā kompānija Smile-Expo, kas jau ir organizējusi 48 konferences 25 valstīs. Nākamā Blockchain & Bitcoin konference tiks rīkota Filipīnās.
Plānoto konferenču grafiks ir pieejams Smile-Expo mājaslapā.

Pasākuma investīciju partneris

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top