Visas ziņas

Sanktpēterburgā notiks otrais ikgadējais starptautiskais forums – Blockchain Life 2018

 

Petersburg will host the 2nd annual international forum on blockchain, cryptocurrency and mining - Blockchain Life 2018

No 7. līdz 8. novembrim Sanktpēterburgā notiks otrais ikgadējais starptautiskais forums, kas būs veltīts blokķēdes tehnoloģijai, kriptovalūtai un kriptovalūtas ieguvei – Blockchain Life 2018.

Sīkāka informācija: https://blockchain-life.com/en/

| 5000+ apmeklētāju

| 80 lektori

| 70 valstis

| 120 stendi

Divu dienu forums / konference Eiropas lielākajā izstāžu centrā Expoforum apvienos vairāk nekā 5000 dalībnieku no vairāk nekā 70 valstīm. Kriptovalūtas tirgotāji, ICO projektu pārstāvji, vadošie privātie investori un kriptovalūtas fondu pārstāvji, uzņēmēji un blokķēdes tehnoloģijas eksperti, lietojumprogrammu izstrādātāji blokķēdēm, lielāko kriptovalūtas biržu īpašnieki un pārstāvji un kriptovalūtas ieguvēji – pasākums apvienos daudzus nozares profesionāļus un iesācējus.

Konferences daļā runas būs sagatavojuši vadošie eksperti no Āzijas, ASV, Eiropas un NVS tirgiem. Ziņojumā katrs runātājs prezentēs faktiskos izpeļņas rezultātus un dalīsies pieredzē par projektu izveidi daudzsološākajā mūsdienu nozarē.

Starp runātājiem būs: Sergejs Khitrovs (Listing.Help, Icotop.io), Maximilian Marenbach (Kraken Exchange), Wu Xing (Huobi Exchange), Aldrich Victorino (Okex Exchange), Charles Cai (Dalian Wanda Group), Jason Hugh (WBO), kā arī citi vadošie nozares profesionāļi.

Pirmais runātāju saraksts ir pieejams organizatoru mājaslapā. Ir paredzēts, ka divu dienu laikā uzstāsies vairāk nekā 80 eksperti no visas pasaules.

Pirmo reizi forumā vadošie nozares uzņēmumi cīnīsies par sava segmenta labāko titulu ikgadējā balvu kategorijā Blockchain Life Awards 2018.

Kļūstiet par visizplatītākā pasākuma dalībnieku Krievijā un Austrumeiropā tieši tagad! Pasteidzieties iegādāties biļeti par pašizmaksu šeit: https://blockchain-life.com/en/

Organizatori: Sergei Khitrov, https://listing.help pakalpojums, kas sniedz informāciju un palīdzību saistībā ar kriptovalūtu biržu sarakstiem, https://icotop.io reitingu aģentūra.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top