Visas ziņas

Blockchain maka lietotāju skaits pieaug par 50 000 cilvēkiem dienā

Servisa Blockchain.info vadītājs paziņojis, ka jaunu kripto maka lietotāju skaits palielinās par 50 000 cilvēkiem dienā – pat ieilgušās kriptovalūtu tirgus krīzes fonā.

Tādus datus paziņojis Blockchain.info izpilddirektors (CEO) un līdzdibinātājs Pīters Smits, komentējot interviju Bloomberg, kurā Coinbase ģenerāldirektors Braiens Armstrongs ar lepnumu paziņoja par līdzīgiem biržas sasniegumiem, tomēr ne pašreizējā periodā – tāda tendence bija vērojama pērnā gada bitkoina rallija fonā.

Pīters Smits atzīmēja, ka Blockchain maka lietotāju skaits aktīvi pieaug arī tagad, jo serviss veicina praktisko zināšanu uzlabošanos par blockchain un kriptovalūtām, palīdzot reāli pielietot jaunās tehnoloģijas dzīvē.

“Labojums: jāatzīmē ka serviss “Blockchain” reģistrē 50 000 jaunus lietotājus dienā – pat ilgstoša krituma periodā. Patīkami apzināties, ka tirgum pievienojas jauni dalībnieki, kas ir ieinteresēti praktiskā kriptovalūtu izmantošanā”.

Savā Twitter ziņojumā Smits liek saprast, ka Coinbase tikai veicina spekulāciju pieaugumu kriptovalūtu tirgū, bet neļauj izmantot digitālo naudu praktiskiem nolūkiem – atšķirībā no Blockchain maka. Citiem vārdiem sakot, Smits norāda, ka tirdzniecība un investīcijas kriptovalūtās neveicina kriptovalūtu pieņemšanu masveidā, bet tikai pasliktina kripto industrijas situāciju.

Atgādinām, ka pirms divām nedēļām Coinbase izraisīja pret sevi kripto kopienas dusmas kripto cenzūras ieviešanas dēļ, jo pārstāja atbalstīt venecuēliešu transakcijas saskaņā ar ASV sankciju politiku – tagad kripto biržas Coinbase lietotāji no Venecuēlas nevar noņemt vai pārskaitīt savu kriptovalūtu.

Serviss Blockchain.info, kaut arī piedalās politiskās iniciatīvās, tomēr ievēro attīstības un pētījumu, nevis ierobežojumu kopēšanas virzienu: ne tik sen jaunuzņēmums noslēdza partnerības līgumu ar Apvieno Nāciju Organizāciju par kopīgiem blockchain tehnoloģiju iespēju pētījumiem dažādās sfērās – no dabas resursu saglabāšanas līdz demokrātijas pamatu aizsardzībai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top