Visas ziņas

Kādu atalgojumu saņem blockchain specialists

 

Kādu atalgojumu saņem blockchain specialists

Blockchain izmantošanas pieaugums globālā mērogā izraisa strauju pieprasījuma palielināšanos pēc profesionāļiem, kuriem ir tiesības cerēt uz iespaidīgu kompensāciju. Runājot par blockchain inženieru vidējām darba algām – tās sasniedz 150 000 $ – 175 000 $ gadā. Par to intervijā CNBC stāsta darba un darbinieku meklēšanas interneta platformas Hired izpilddirektors (CEO) Mehals  Patels.

Blockchain speciālistu darba algas ir ievērojami augstākas nekā vidēji statistiskiem programmēšanas inženieriem. Faktiski blockchain inženieri nonāk vienā kategorijā ar mākslīgā intelekta speciālistiem.

Patels augstās darba algas skaidro ar “tonnām lielo pieprasījumu”, turklāt joprojām trūkst arī parasto programmēšanas inženieru.

Saskaņā ar Hired datiem – neraugoties uz “lāču” noskaņojumu kriptovalūtu tirgū – kopš pērnā gada profesionāļu pieprasījums sadalītā reģistra tehnoloģijas jomā ir palielinājies par 400%. Lielākās globālās kompānijas, proti – IBM, Amazon, Microsoft un Facebook, arī interesējas par šī virziena speciālistiem.

Hired apgalvo, ka darba devējiem primāras ir prasmes un pieredze blockchain izstrāžu jomā, bet tādu valodu pārvaldīšana – kā Java, JavaScript, C++, Go, Solidity un Python – papildus paaugstina pretendentu vērtīgumu.

Kompānija arī secinājusi, ka visaugstākās darba algas vērojamas Sanfrancisko līča rajonā, kā arī Ņujorkā un Londonā.

Personāla aģentūra Robert Walters savukārt publicējusi pārskatu, kurā teikts, ka blockchain industrijas jomas speciālistu pieprasījums aug arī Āzijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top