Visas ziņas

Lielbritānijas kompānija ieviesīs blockchain Uzbekistānas veselības aizsardzībā

Uzbekistānas Nacionālā inovāciju veselības aizsardzības palāta  un Lielbritānijas kompānija Crown Agents Limited parakstījušas Memorandu par savstarpēju sapratni saistībā ar mijiedarbību veselības aizsardzības sfērā
Kā ziņo uzbeku mediji – Uzbekistānas Nacionālā inovāciju veselības aizsardzības palāta un Lielbritānijas kompānija Crown Agents Limited parakstījušas Memorandu par savstarpēju sapratni saistībā ar mijiedarbību veselības aizsardzības sfērā.
Tostarp puses vienojušās par pilotprojekta realizāciju uz blockchain tehnoloģiju bāzes.
Crown Agents strādā Lielbritānijā kopš 1838.gada. Kompānijas digitālā platforma, kas izmanto blockchain tehnoloģiju, ļauj izsekot visai preču piegādes ķēdītei, konkrētāk – medicīnas preparātu un iekārtu, sākot no to ražošanas, transportēšanas un piegādes līdz patērētājiem.
Uzbekistānas Nacionālā inovāciju veselības aizsardzības palātas preses dienests pušu nodomus komentē šādi:
“Mūsdienu etapā kompānija, izmantojot šo tehnoloģiju, ir īstenojusi inovāciju projektu farmācijas jomā AAE un Dienvidaustrumāzijas valstīs. Ņemot vērā radikālo valsts veselības aizsardzības sfēras reformēšanu, kas notiek pašreiz, kompānija Crown Agents uzskata par aktuālu projekta realizāciju šajā virzienā Uzbekistānā”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top