Visas ziņas

Kā blokķēdes tehnoloģija var padarīt e-mācības efektīvākas un drošākas

Kā blokķēdes tehnoloģija var padarīt e-mācības efektīvākas un drošākas

Mūsdienās e-apmācībai visā pasaulē ir nozīmīga loma. Tā kā jaunākās tehnoloģijas ļauj mums daudz ko paveikt, neizejot no mājas, ir tikai loģiski sapotams, ka arī mācīties mēs varam mājās. Galu galā, kāpēc būtu jāiet uz skolu vai nodarbību, ja var mācīties mājas apstākļos. Kāpēc, lai mēs izvēlētos izglītoties pie nogurušiem skolotājiem , ja tos var aizstāt pašmācība, izmantojot jaunākās tehnoloģijas?

2016. gadā 93 procenti universitāšu ir izstrādājuši noteikumus un prasības e-apmācībai. Savukārt, kas attiecas uz darba vietām, pagājušajā gada beigās aptuveni trešdaļa uzņēmumu jau bija ieviesuši tiešsaistes apmācības nodarbības saviem darbiniekiem. Līdz 2022. gadam ir plānots, ka globālās e-apmācības industrija sasniegs $275.10 biljonus ASV dolāru vērtību. Ir skaidri saprotams, kāpēc šī apmācibas metode ir kļuvusi tik populāra. E-apmācība nodrošina ērtību, efektivitāti, zemas izmaksas, kā arī skolēniem piemērotu mācību laiku. Šie ir galvenie faktori, kā arī e-apmācībās kļūst nozīmīgas spēles.

SPĒLES E-APMĀCĪBĀ

Vai atceraties laikus, kad mācīšanās saistījās ar cītīgu grāmatu lasīšanu? Nē? Iespējams, ka es runāju par savu mācību laiku. Bet katram no mums kādu brīdi ir bijis jāvelta laiks garlaicīgai gāmatu lasīšanai, diktētā iegaumēšanai, lekciju apmeklēšanai vai jāmēģina atcerēties vēstuiskus datumus vai statistikas datus eksāmeniem. Bet kā būtu tad, ja mācības būtu daudz interesantākas un saistošākas? Pēdējā laikā apmācībās ir kļuvušas populāras spēles. Lielākā daļa bērnu spēlē video spēles, tāpēc loģiski būtu ieviest tādu pašu struktūru mācību procesā. Un, ja mēs runājam par nogurušiem darbiniekiem, kuriem pēc darba vēl ir jāiet uz apmācību kurisem, spēļu ieviešana mācībās noteikti ir vislabākā stratēģija, kā veicināt un padarīt patīkamāku mācību procesu.

Uzņēmumi ar pārdošanas komandām var izmantot dažāda veida stimulēšanas programmas, lai veicinātu veselīgu konkurenci starp darbiniekiem.Tas ļoti palīdz tiem, kas vēlas apgūt jaunas iemaņas, tāpat tas ir nozīmīgi darba produktivitātei un, protams, peļņas palielināšanai.

Un, vai atceraties, ka saņēmāt atzinību par labi paveiktu darbu, un jūs jutāties novērtēti? Arī spēlēs vienmēr spēlētāji tiek apbalvoti par labu spēli. Ir pierādīts, ka atzinības punktu veidā un jā, pat digitālās zvaigznēs e-apmācības ir padarījušākas interesantākas. Iedomājaties, kas būtu, ja šīs atzinības tiktu pārvērstas digitālās naudas formā!

BLOKĶĒDES TEHNOLOĢIJA

Jaunie blokķēdes tehnoloģijas uzņēmumi cenšas uzabot izglītības procesu dažādos veidos.  Uz stimuliem balstīta apmācība ne tikai rosina bērnus apgūt nepieciešamo materiālu ātrāk, bet arī aizraujošāk, turklāt apmācības laikā ir iespējams nopelnīt arī kriptovalūtu.

Izglītības struktūra Savienotajās Valstīs nav labi izstrādāta.Faktiski aptuveno 83 procenti amerikāņu apgalvo, ka viņi nevar finansiāli atļauties iegūt koledžas izglītību. Taču tie, kuri ir nolēmuši apmeklēt koledžu, parasti cīnās ar lielu kredītu nomaksu tā vietā, lai pievērstos tikai karjeras veidošanai.

BitLearn Network platforma apmācības procesā ir iekļāvusi spēles, kā arī nodrošina dažāda veida atzinības kriptovalūtas formā, lai skolēni apgūtu nepieciešamās prasmes un uzkrātu līdzekļus koledžas izglītībai. Viņiem ne tikai patiks krāt tokenus, bet arī saņemt atlīdzības naudā.

UZTICĪBAS VEIDOŠANA

E-apmācībā, tāpat, kā tradicionālajā apmācībā nozīmīga ir uzticība. Galu galā dokumentu dati izglītības iestādēm ir ļoti nozīmīgi. E-apmācībā digitāla nozīmīte vai e-sertifikāts bieži netiek uztverts pietiekoši nopietni, jo tos var arī viltot. Arī tradicionālajā izglītībā datu verificēšana ir kļuvusi par būtisku problēmu.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, ir daudz vieglāk nodrošināt uzticamību. Visi dati tiek reģistrēti blokķēdē, kur tos nevar mainīt vai arī viltot. Un tā kā blokķēdes tehnoloģija ir decentralizēta, neskatoties uz iespējamību, ka izglītības iestādes datiem var nelegāli piekļūt, esošie dati paliks drošībā blokķēdes sistēmā.

Savukārt uzņēmums Accredible izglītības iestādēm palīdz nodrošināt datu reģistrāciju blokķēdes sistēmā. Tas nozīmē, ka vairs nebūs jāuztraucas par viltotiem datiem. Izglītības iestādes piešķir izglītības apstiprinošus dokumentus un reģistrē tos virsgrāmatā. Datus, ja nepieciešams, var viegli pārbaudīt. Tie ir drosībā un visiem pieejami apskatei.

Tā kā mūsdienās e-apmācība attīstās, blokķēdes tehnoloģija tai noteikti būs noderīga. Turklāt tiks nodrošinātas atzinības naudas izteiksmē, lai skolēniem būtu stimuls mācīties un uzkrāt naudu koledžas izglītībai, kā arī visi izglītības dati būs došībā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top