Visas ziņas

Bloomberg analītiķi neredz priekšnosacījumus Bitcoin-ETF atvēršanai šogad

Bloomberg Intelligence analītiķi uzskata, ka Bitcoin-ETF palaišana šogad izskatās maz ticama.

Bloomberg Intelligence analītiķi uzskata, ka Bitcoin-ETF palaišana šogad izskatās maz ticama.

Šie secinājumi balstās uz Amerikas Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) pēdējām darbībām, kura, neraugoties uz labo informētību par šo instrumentu ietekmi uz tirgu, joprojām neizjūt īpašas simpātijas attiecībā pret kriptovalūtām. Jo īpaši tiek atzīmēta pastāvīgā neapmierinātība ar datiem, ko iesniedz kompānijas, kuras pretendē uz sava investīciju bitkoinu fonda atvēršanu.

Tuvākā bitkoinu investīciju fonda atvēršanas pieteikumu izskatīšana notiks jau 10. augustā, kad komisija izskatīs Čikāgas opciju biržas (CBOE) pieprasījumu. Pēc CBOE ieceres bitkoinu investīciju fonds tirgos akcijas SolidX ar cenu 25BTC par vienu akciju. Komisija ir arī saņēmusi piecus bitkoinu fonda atvēršanas pieteikumus no Direxion, kuru izskatīšanu regulators pārcēla uz 21. septembri.

Saskaņā ar ekspertu viedokli – pastāv varbūtība, ka vispirms investīciju bitkoinu fondi parādīsies Kanādā, jo ir novērots, ka regulators vispirms apstiprina kaimiņa pieteikumus, bet pēc tam jau ASV. Šobrīd Kanādā gaida bitkoinu fonda Evolve Bitcoin ETF (BITS) izskatīšanu – pieteikums tā atvēršanai tika iesniegts jau pavasarī.

Jāatzīmē, ka Čikāgas opciju biržas pieteikums saņēma 10 reizes vairāk komentāru nekā iepriekšējais – aprīlī iesniegtais. Nevar neatzīmēt arī kopienas mēģinājumus kaut kā ietekmēt regulatora lēmumu, tādējādi lietotāji sāka sūtīt vēstules bitkoina-ETF palaišanas atbalstam uz SEC elektronisko pastu un izvietot pozitīvas atsauksmes dažādās komisijas vietnes lapās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top