Valūtas

Bloomberg apstiprina savu prognozi – līdz gada beigām bitkoina cena sasniegs 20 000 $

Prognoze par btc cenu no Bloomberg

Jau jūnija sākumā aģentūra Bloomberg prognozēja bitkoina augšupejošās dinamikas saglabāšanos līdz 2020. gada beigām. Analītiķis Maiks Makglouns paziņoja, ka kriptovalūta spēs testēt vērtības 20 000 $ līmenī.

Šonedēļ aģentūra Bloomberg ir publicējusi savu ikmēneša kriptotirgus apskatu. Tā autori ir apstiprinājuši šo prognozi un paziņojuši, ka līdz šī gada beigām bitkoins  spēs atkārtot pirms trim gadiem slaveno skrējienu.

Analītiķi noskaidroja, ka, sākoties trešajam ceturksnim, BTC sāka demonstrēt izrāviena pazīmes. Jau pagājušās nedēļas beigās tika veikts pirmais lēciens – bitkoins pārsniedza 10 000 $. Monēta neapstājās pie sasniegtajiem rezultātiem un turpināja virzīties augšup, pārsniedzot 11 000$.

Pētnieki izdala divus galvenos BTC cenu pieauguma iemeslus. Pirmkārt, tā ir FRS zemo likmju politika, kas izraisa kapitālieguldījumu valsts vērtspapīros ienesīguma krišanos.

Otrkārt – tā ir inflācijas pastiprināšanās, kas piespiež investorus aiziet uz riska aktīviem un zeltu. Spēlētāji dodas arī uz kripto sfēru, jo nav alternatīvu instrumentu sava kapitāla saglābšanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top