Visas ziņas

Bloomberg Digital redaktors: bitkoini nevar ienākt monetārajā sistēmā

Bloomberg Digital redaktors: bitkoini nevar ienākt monetārajā sistēmā

“Bloomberg Digital” ziņu redaktors Džo Veizentāls sacīja, ka blokķēdes būtībā ir neefektīvas un “bitkoini, kas ir domāti tikai darījumu veikšanai, pēc būtības nevarēs būt daļa no stabilas monetārās sistēmas .”

Bitkoinu neefektivitāte

Šie izteikumi parādījās “Bloomberg” informatīvajā ziņojumā, balstoties uz Veizentāla tvīta ierakstu 17. oktobrī. Viņš norādīja, ka darījumi ar bitkoiniem nebūs iespējami, ja cilvēki nebūs gatavi maksāt fiat valūtā par bitkoiniem, tāpat arī uzsvēra, ka blokķēdes ir “neefektīvas, dārgas sistēmas”, kuras var būt paredzētas tikai darījumu veikšanai.

Veizentāls mudināja regulatorus un likumdevējus apsvērt, vai tiešām ir saprātīgi atbalstīt naudas ieguldīšanu sistēmā , un, vai būtu jāatļauj veikt darījumus ar digitālo naudu, pret kuru iebilst tiesībsargājošās instances. Veizentāls turpinājumā norādīja:

“Ja jūs atbalstāt kriptogrāfijas ienākšanu finanšu pasaulē un monetārajā sistēmā institucionālā līmenī, tad kādu dienu pastāv risks, ka regulatori sāks jautāt : “Kāpēc esam pieļāvuši likviditātes iespējamību kriptotelpā, kur tiešais mērķis bija izvairīties no pilnīgas digitālās naudas sistēmas izveidi ”

Muļķības un dezinformācija

Šī ziņojuma sakarā izvērtās karsta diskusija, kurā piedalījās vadošie nozares pārstāvji.

“Morgan Creek Digital Assets” dibinātājs Entonijs Pompliano uzsvēra:“ Jūs vēlaties apgalvot, ka bitkoini ir vērtīgi, jo tiem nav cenzūras, un, ka tie, iespējams, var mainīt monetāro sistēmu.. Kā būs ar naudas plūsmu dezinflācijā? Vai vienkārši fizisku naudas elementu? Vai anonimitāti? Lūdzu, beidziet izplatīt muļķības un dezinformāciju.”

Kriptovalūtas maiņas platformas “Gemini” līdzdibinātājs Kamerons Vinklevoss atzīmēja, ka zelta tirgus likviditāte ir izdevīga darījuma veicējiem, lai gan tas ir vairāk līdzeklis uzkrājumu veikšanai, nevis maiņai. Vinklevoss tālāk lūdza Veizentālam argumentēt savus izteikumus attiecībā uz līdzekli uzkrājumu veikšanai.

Veizentāls uzsvēra: “Nav šaubu, ka likviditāte zelta tirgū palīdz darījumu veikšanai. Bet ir ārkārtīgi grūti rīkoties ar zelta uzkrājumu tiešsaistē bez cenzūras, tāpēc tas nav argumentu vērts, ”- Tāpat Vinklevoss apšaubīja, vai kāds veiks darījumus ar zeltu tiešsaistē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top