Visas ziņas

Bloomberg: Tether rīcībā ir līdzekļi saistību izpildei pret investoriem

Bloomberg: Tether rīcībā ir līdzekļi saistību izpildei pret investoriem

Aģentūras Bloomberg analītiķi paziņojuši, ka kompānijas Tether rīcībā ir pietiekami līdzekļi, lai pilnībā un savlaikus izpildītu saistības pret investoriem.

Tether stablecoin izstrādātājam Deltec Bank ir 2,2 mljrd. $, kurus var izmantot tādu saistību izpildei. Iepriekš tika ziņots, ka kompānija Tether spēja atrast jaunu partneri savu aktīvu uzglabāšanai pēc tam, kad tās iepriekšējā banka saskārās ar finansiālām grūtībām un nonāca uz bankrota robežas.

Bloomberg eksperti ir izpētījuši kompānijas finanšu pārskatus un secinājuši, ka janvāra beigās Puertoriko reģistrētās Noble Bank kontos tika uzglabāta summa 2,2 miljrd. $ apmērā. Analogus finanšu datus kompānija parādīja pērnā gada septembrī un oktobrī.

Novembrī Tether preses dienests paziņoja, ka tās rīcībā ir pietiekami līdzekļi stablecoin USDT likviditātes uzturēšanai – tomēr atteicās no neatkarīga audita. Tad arī daži eksperti apsūdzēja monētas izstrādātājus investoru neuzticēšanās provocēšanā saistībā ar digitālajām valūtām. Tether galvenais juridiskais konsultants Stjuarts Hegners atteicās komentēt ASV Preču fjūčeru tirdzniecības komisijas izmeklēšanu par kompānijas finanšu aktīvu stāvokli.

Tomēr visā pārējā projekts parāda stabilu attīstību – un monēta tagad atrodas lielāko kriptovalūtu reitinga 6. rindā. Stablecoin kapitalizācija pieaugusi līdz 1,882 mljrd. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top