Pasākumi

BlueQbit dibinātājs Arrigo GARIPOLI uzstāsies PICANTE TECH EUROPE 2019 konferencē

Millennium Communications
Šobrīd blokķēdes tehnoloģija attīstās daudzās nozarēs, ne tikai saistībā ar kriptovalūtas jomu. Datu un informācijas apstrādes veids ir pārdomāts un padarīts efektīvāks un pārredzamāks.
Šobrīd blokķēdes tehnoloģija ir ienākusi arī jūrniecības nozarē, kur pēc savas būtības ir liels pieprasījums pēc pārrobežu darījumiem, bet pastāvošā birokrātija palēlina starptautisko maksājumu apstrādes procesu.

BlueQbit darba komanda ir izstrādājusi ierīci (patentu), kas paredzēta viedo līgumu apstrādei un ļauj atjaunināt esošo kuģa aprīkojuma informāciju, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.
PICANTE Tech EUROPE 2019 konferencē BlueQbit dibinātājs kapt. Arrigo GARIPOLI paneļdiskusijā, kas būs veltīta blokķēdes tehnoloģijas pielietojumam jaunajos un vidējos uzņēmumos, skaidros, kā ir gatavs mainīt jūrniecības nozari, paneļdiskusijai arī pievienosies Millenium līdzdibinātāja un izpilddirektore Aleksandra Karpova.

Par kapt. Arrigo GARIPOLI
Arrigo GARIPOLI ir finanšu bankas “Maritime Industries” konsultants un BlueQbit dibinātājs. Tehnoloģija, ko ir izstrādājusi BlueQbi darba komanda kā blokķēdes risinājumu, nodrošinās pārredzamu, integrētu un decentralizētu pamata datu slāni trasta līguma apstrādei.
BlueQbit projekta mērķis ir izveidot uz blokķēdes tehnoloģijas balstītu ekosistēmu, kas mainītu jūrniecības nodaļas darbību attiecībā uz pārvadājumiem un starpniecības darījumiem. Izveidoto platformu tāpat arī varēs izmantot departamenti, kur varēs tirgot un iznomāt visā pasaulē BlueQbit reģistrētās jahtas.
PICANTE Tech Conference Europe ir paredzēta izglītošanai par kontaktu veidošanu ekoksistēmā un mācīšanās iespējām, uzsverot ērtības un komunikācijas nozīmi. Iegūstot augstas klases ekspertu sniegtās zināšanas un satiekot B2B ekosistēmas pārstāvjus, konferences apmeklētājiem būs arī iespēja piedalīties vakara pasākumā, lai veidotu jaunus darījumu kontaktus.

REĢISTRĒJIETIES ŠEIT vai PĀRLŪKOJIET DARBA KĀRTĪBU/PROGRAMMU

BlueQbit dibinātājs Arrigo GARIPOLI uzstāsies PICANTE TECH EUROPE 2019 konferencē

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top