Tehnoloģijas

Bolt rīdziniekiem piedāvā vienus no drošākajiem skrejriteņiem tirgū – Bolt 4

Bolt rīdziniekiem piedāvā vienus no drošākajiem skrejriteņiem tirgū - Bolt 4

Rīga – No šīs nedēļas Rīgas ielās pieejami vadošās Eiropas mobilitātes platformas Bolt ceturtās paaudzes skrejriteņi. Bolt 4 skrejriteņi ir vieni no drošākajiem modeļiem tirgū, jo ir konstruēti, domājot par stabilitāti, un aprīkoti ar inovatīvam funkcijām, tādējādi nodrošinot pēc iespējas drošāku braukšanas pieredzi.

Bolt 4 ir pilnībā uzņēmuma izstrādāts skrejritenis, Bolt komandai tiešā veidā atbildot par detaļu ražošanu un atlasīšanu. Šobrīd jaunākās paaudzes skrejriteņi būs pieejami tikai Rīgā, dubultojot esošo skrejriteņu skaitu. Ar laiku arī iepriekšējā modeļa skrejriteņi tiks aizstāti ar jaunākās paaudzes skrejritieņiem.

Jaunā elektriskā skrejriteņa konstrukcija ir optimizēta papildu stabilitātei un drošai manevrēšanai, ko nodrošina uzlabotais stūres ass un riteņu leņķis, kā arī skrejriteņa plānais un zemais klājs, kas garantē labāku līdzsvaru. Skrejriteņa vieglāku vadāmību veicina arī tā nelielais svars (19 kg). Savukārt pneimatiskās riepas nodrošina maksimālu saķeri ar ceļa virsmu pat vissarežģītākajos laikapstākļos. Arī patentētais maināma akumulatora risinājums, kas atrodas transportlīdzekļa aizmugurē, nodrošina ne tikai drošāku braukšanas pieredzi, bet arī ļauj vieglāk nomainīt akumulatoru.

Skrejriteņa informatīvais vadības panelis un iebūvētie sensori, kas uztver negadījumus, kritienus, strauju bremzēšanu un nedrošas braukšanas pazīmes, var iedarbināt audio un vizuālos brīdinājumus, lai palīdzētu braucējiem un gājējiem situācijās, kad nepieciešama īpaša uzmanība. Šādos brīžos sensori automātiski informē arī Bolt operatīvo komandu.

Bolt jaunākās paaudzes skrejritenis ir 100% pārstrādājams un tā aprēķinātais kalpošanas laiks ir līdz 60 mēnešiem.

Bolt rīdziniekiem piedāvā vienus no drošākajiem skrejriteņiem tirgū - Bolt 4

“Jaunais modelis veicina Bolt ilgtermiņa apņemšanos samazināt transporta nozares un Bolt kā uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu. Mēs ceram, ka mūsu centieni ieviest jaunākās tehnoloģijas un drošības risinājumus tirgū, mudinās aizvien vairāk cilvēku izvēlēties videi draudzīgos skrejriteņus par savu pārvietošanās līdzekli pilsētā,” stāsta Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā.

Bolt 4 ir izstrādāts un konstruēts tā, lai ikviens varētu droši izbaudīt ērtus un pieejamus braucienus. Bolt lietotnē ir izveidots īpašs iesācēja režīms tiem, kas ar skrejriteņiem brauc pirmo reizi. Šis režīms ierobežo skrejriteņa maksimālo ātrumu līdz 15 km/h un palēnina paātrinājuma profilu, lai braucēji varētu mācīties savā tempā.

Bolt šobrīd piedāvā mikromobilitātes pakalpojumus vairāk nekā 100 pilsētās 18 dažādās valstīs visā Eiropā. Bolt ceturtās paaudzes skrejritenis pirmo reizi tika piedāvāts Bergenā, Norvēģijā, 2021. gada sākumā.

Par Bolt

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. Bolt ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī ēdiena piegādi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top