Visas ziņas

Bolt kļūs videi draudzīgāks un aicina lietotājus doties pastaigā

Bolt kļūs videi draudzīgāks un aicina lietotājus doties pastaigā

Foto: Publicitātes

Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, paziņo par apņemšanos līdz 2020. gada beigām kļūt par klimata pozitīvu platformu tieši elektrisko skrejriteņu darbībā. Tas nozīmē, ka Bolt atmosfērā novērsīs vairāk oglekļa nekā to radīs elektrisko skrejriteņu ražošana un apkope. Kā arī, lai atzīmētu dienu bez izmešiem, ikviens lietotājs ir aicināts ierastā brauciena vietā izvēlēties pastaigu ar kājām.

Bolt piedāvā unikālu multimodalitātes plānu un ir pārliecināti, ka elektriskie skrejriteņi nodrošina drošu un uzticamu īsas distances transporta risinājumu, kas var aizstāt braucienus ar automašīnām un savienot piepilsētas braucējus ar transporta tīkliem. Uzņēmuma klimata pozitīvās ambīcijas ļaus platformai uzņemties ilgtspējīgu un videi efektīvu darbību un piegādes ķēdes, kā arī veikt datu apmaiņu ar pilsētas pašvaldībām. Tas nodrošinās ieguvumus videi un ekonomiskās izaugsmes iespējas pilsētām.

Bolt līdzdibinātājs un ilgtspējas viceprezidents Martins Villigs apstiprina: „Mēs nopietni uztveram klimata pārmaiņas un plānojam uzņemties atbildību par savu ietekmi uz vidi. Tāpēc līdz gada beigām esam apņēmušies ieviest klimata pozitīvas pārmaiņas elektrisko skrejriteņu darbībā. Mikromobilitāte piedāvā unikālu un ilgtspējīgu mobilitātes risinājumu pilsētām un cilvēkiem, kuri vēlas kompensēt savu oglekļa emisiju nospiedumu un izvēlēties videi draudzīgāku transportu. Mūsu unikālais multimodalitātes plāns un pašu ražotie skrejriteņi ir tikai divi no veidiem, kā mēs cenšamies nodrošināt skrejriteņu ilgtspēju visos mūsu tirgos. Mēs apņemamies atstāt minimālu ietekmi uz vidi ar klimata pozitīvām ambīcijām līdz 2020. gada beigām.”

Jaunākie uzņēmuma dati rāda, ka pāreja no kopbraukšanas uz mikromobilitātes braucieniem novērojama līdz 9% aktīvo lietotāju vidū. Turklāt 70% mikromobilitātes braucienu ir paredzēti pārvietošanās nolūkiem pilsētā, un gandrīz 40% braucienu beidzas netālu no sabiedriskā transporta pieturām, norādot, ka skrejriteņi tiek izmantoti īsu distanču veikšanai un tādējādi mazina sastrēgumus.

Bolt unikālos, pēc pasūtījuma izgatavotos skrejriteņus ražo pats uzņēmums. To dizains ir viegls un ērti pārstrādājams un to kalpošanas laiks ir līdz pieciem gadiem. Skrejriteņi ražoti saskaņā ar ISO un citiem attiecīgajiem standartiem, tie ir 100% pārstrādājami. Šobrīd Bolt kopbraukšanas pakalpojumi ir pieejami 35 teritorijās, bet skrejriteņi – 14 valstīs visā pasaulē, un katrā uzņēmuma darbības teritorijā Bolt izmanto vietējos partnerus un mehāniķus pārstrādei, remontam un apkopei. Tostarp uzņēmums apņemas nodrošināt arī ilgtspējīgu attīstības ķēdi; samazinot atkritumu daudzumu un saglabājot viszemākās kopējās skrejriteņu ražošanas un uzturēšanas izmaksas nozarē.

Lai iesaistītu lietotājus un atzīmētu dienu bez izmešiem, šodien Bolt lietotnē ir iespēja izvēlēties jaunu pārvietošanās veidu – Bolt Walk. Tas ir daudz izdevīgāks transporta risinājums ar garantēto cenu EUR 0,00, kā arī ir videi draudzīgāks, jo samazina CO2 izmešu daudzumu līdz pat 0 gramiem uz kilometru.

Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā, stāsta: “Mēs iedrošinām cilvēkus izvēlēties videi draudzīgāku transportu, it īpaši, veicot īsas distances. Šī kampaņa kalpo kā atgādinājums, ka pārvietošanās ar kājām joprojām ir veselīgākais variants gan cilvēkiem, gan videi. Turklāt, ja nepieciešams ātrāks pārvietošanās veids, vienmēr pastāv iespēja izmantot elektrisko skrejriteni, ar kuru braucieni šobrīd ir oglekļa emisiju neitrāli.”

Simboliskā kategorija “Bolt Walk” vienu dienu būs pieejama lietotnē, lai aicinātu lietotājus izvēlēties dabai draudzīgākus pārvietošanās veidus ikdienā.

Papildu informāciju par Bolt elektrisko skrejriteņu apņemšanos un kampaņu var apskatīt uzņēmuma blogā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top