Tehnoloģijas

“Bolt Drive” aizstāj automašīnu atslēgas ar jaunu lietotnes risinājumu

“Bolt Drive” aizstāj automašīnu atslēgas ar jaunu lietotnes risinājumu

No šodienas “Bolt Drive” auto koplietošanas pakalpojuma lietotāji lielāko daļu nomas automašīnu varēs atslēgt un aizslēgt bez fiziskām atslēgām, to vietā izmantojot “Bolt” lietotni. Ņemot vērā kaimiņvalstu piemēru, paredzams, ka šis risinājums uzlabos arī Latvijas klientu pieredzi, jo autovadītājiem vairs nebūs jāuztraucas par nozaudētām vai aizmirstām atslēgām.

Pēc Edvīna Kažoka, “Bolt Drive” vadītāja Latvijā teiktā, pāreja uz bezatslēgu risinājumu ir būtisks solis ceļā uz ērtāku koplietošanas transporta pakalpojuma nodrošināšanu. “Esam ļoti gandarīti par bezatslēgu risinājuma ieviešanu, jo tas ir vēl viens veids, kā “Bolt” palīdz cilvēkiem vieglāk pāriet no personīgajām automašīnām uz koplietošanas transporta pakalpojumu izmantošanu. Divu gadu laikā kopš “Bolt Drive” pakalpojuma ieviešanas Latvijā lietotāji norāda, ka atslēgu pazaudēšana vai aizmiršana tās atdot ir galvenā problēma, izmantojot koplietošanas automašīnas. Sniedzot lietotājiem iespēju atslēgt un aizslēgt automašīnu ar “Bolt” lietotni, mēs varam nodrošināt ērtāku un parocīgāku lietošanas pieredzi. Lai gan pāreja uz šo risinājumu prasīs zināmu lietotāju paradumu maiņu, ticu, ka nākotnē tas atpelnīsies.”

“Bolt Drive” aizstāj automašīnu atslēgas ar jaunu lietotnes risinājumu

Lai aktīvas rezervācijas laikā atslēgtu un aizslēgtu nomas automašīnu, klientiem “Bolt” lietotnē jāizvēlas funkcija “Aizslēgt durvis” un “Atslēgt durvis”. Ja klients vēlas pilnībā pārtraukt braucienu, lietotnē jānospiež poga “Finish ride” (pabeigt braucienu). Šīs funkcijas būs iespējams izmantot tikai pie aktīva interneta vai Bluetooth savienojuma.

Bezatslēgu risinājums attieksies uz 70% no visām “Bolt Drive” automašīnām, iekļaujot sekojošus modeļus – Audi A1, A3, A4, A5, Peugeot 208, 2008, Hyundai Bayon, Škoda Fabia, Toyota Yaris, Corolla, C-HR, Yaris Cross, Opel Crossland. Visās automašīnās ar bezatslēgu risinājumu būs redzama uzlīme, kas informēs par šīm izmaiņām.

Taču tiem automašīnu modeļiem, kuru dzinēja iedarbināšanai nepieciešama klasiskā atslēga, tā joprojām būs pieejama auto salonā. Šādas automašīnas ir VW Crafter mikroautobusi, Audi Q2, BMW 420i, VW T-Roc, Toyota Land Cruiser. Lai nodrošinātu, ka brauciena laikā lietotājam ir pilnvērtīga piekļuve “Bolt” lietotnei ar iespēju automašīnu atslēgt un aizslēgt, aicinām pārliecināties, ka pirms brauciena uzsākšanas tālrunis ir uzlādēts. Tāpat vairākās “Bolt Drive” automašīnās ir nodrošināta bezvadu telefona uzlādes vieta.

“Bolt Drive” aizstāj automašīnu atslēgas ar jaunu lietotnes risinājumu

“Bolt Drive” koplietošanas automašīnas šobrīd pieejamas klientiem Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā, Olainē, Jelgavā un Baldonē.

Par “Bolt”

“Bolt” mikromobilitātes pakalpojumi pieejami 260 pilsētās, 25 valstīs Eiropā. “Bolt” ir lielākais mikromobilitātes rīku nodrošinātājs Eiropā.

“Bolt” ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuru izmanto vairāk nekā 150 miljoni klientu un vairāk nekā 3,5 miljoni partneršoferu un partnerkurjeru vairāk nekā 45 valstīs un 500 pilsētās Eiropā un Āfrikā. Uzņēmums cenšas straujāk veicināt pāreju no privātajām automašīnām uz koplietošanas mobilitāti, piedāvājot ērtas alternatīvas visiem lietošanas mērķiem, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top