Tehnoloģijas

Radīts pandēmijas iedvesmots apģērbs par ēšanu mājās

Bolt Food ēdienu piegādes platforma radījusi pandēmijas iedvesmotu apģērbu līniju. “Home Couture” džemperi ar kapuci prezentē ēšanas paradumus mājās, kad cilvēki ēdienu bauda ērti iekārtojušies dīvānā un tērpušies mīļākajā brīvā laikā apģērbā, uz kura bieži vien rodas dažādi ēdiena traipi. Apģērbu līnijas džemperi Bolt Food klientiem visā Baltijā šajā nedēļas nogalē tiks dāvināti īpaši radošā veidā.

Radīts pandēmijas iedvesmots apģērbs par ēšanu mājās

Daudziem par labi zināmu parādību pandēmijas laikā kļuvusi uz drēbēm uzlijusi mērce vai no šķīvja izkrituša tomāta traips, kas radies, ēdot mājās. Tāpēc strauji augošā Bolt Food platforma, kas piedāvā ēdiena piegādi uz mājām, uz to paskatījusies asprātīgi un radījusi ekskluzīvus džemperus, kas atgādinās par laiku, kad visi restorāni bija ciet un visi ēda mājās.

Radīts pandēmijas iedvesmots apģērbs par ēšanu mājās

“Ēdiena pasūtīšana uz mājām ir kļuvusi par iedzīvotāju ikdienu, it īpaši mājsēdes laikā. Nav noslēpums, ka savā telpā mēs ēdam pavisam citādāk nekā restorānā: ēdienu baudām ērti iekārtojušies uz dīvāna, tērpušies savā iemīļotākajā brīvā laika apģērbā, uz kura bieži vien “uzkrīt” pat pašas gardākās mērces. Tas ir kļuvis par vienu no pandēmijas simboliem, tāpēc nolēmām uz to paskatīties radoši,” stāsta Ruslanas Savičius, Bolt Food reģionālais vadītājs Baltijā

Radīts pandēmijas iedvesmots apģērbs par ēšanu mājās

Bolt Food saviem klientiem piedāvā trīs dažādus džemperu dizainus, kas rada ilūziju, ka apģērbs ir apliets ar mērci un ēdiena gabaliņiem. Džemperu neparasto tēlu ir radījuši Bolt grafiskie dizaineri. Tā kā “Home Couture” apģērbu līnija ir radīta ierobežotā daudzumā, īpaši Bolt Food klientiem, tie netiks pārdoti, bet gan dāvināti. Šajā nedēļas nogalē, pasūtot ēdienu lietotnē, uzņēmums aicina klientus lūkoties pēc džemperiem dažādu restorānu ēdienkartēs. Ieraugot džemperi, klientiem tas būs jānoformē kā pasūtījums, pievienojot to kā “bezmaksas ēdienu”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top