Visas ziņas

Bolt nāk klajā ar Bolt franšīzi un paziņo par plāniem ienākt Āzijas un Latīņamerikas tirgos

Bolt nāk klajā ar Bolt franšīzi un paziņo par plāniem ienākt Āzijas un Latīņamerikas tirgos
Vadošā Eiropas mobilitātes platforma, nāk klajā ar Bolt franšīzi, lai nodrošinātu pieejamus, ērtus un atbildīgus pilsētas transporta un piegādes pakalpojumus lielākam skaitam klientu visā pasaulē. Jaunās franšīzes programmas mērķis ir paātrināt Bolt izaugsmi, paplašinoties ārpus tās galvenajiem tirgiem Eiropā un Āfrikā, uz tādām valstīm kā Indija un Brazīlija.

Nikita Utkins, Bolt franšīzes paplašināšanās vadītājs, stāsta: “2020. gadā mēs gandrīz divkāršojām mūsu klientu skaitu, sasniedzot 50 miljonus lietotāju 40 valstīs un 200 pilsētās. Bolt franšīze palīdzēs mums paplašināties vēl ātrāk, vienlaikus dodot iespēju uzņēmējiem visā pasaulē izmantot Bolt tehnoloģijas un zināšanas kopbraukšanas, mikromobilitātes un pārtikas piegādes pakalpojumos.

Mēs esam sajūsmināti par iespēju piedāvāt klientiem pieejamus un ērtus transporta pakalpojumus tādos reģionos kā Āzija, Klusā okeāna reģions un Latīņamerika.”

Bolt sadarbosies ar apstiprinātiem franšīzes ņēmējiem, lai tie savos tirgos pārvadītu mobilitātes pakalpojumus, balstoties uz ieņēmumu dalīšanas shēmu. Uzņēmēji, kas pievienosies Bolt franšīzei, rūpēsies par uzņēmuma ikdienas darbībām, piemēram, klientu atbalstu un jaunu šoferu un kurjeru uzņemšanu. Uzņēmumi var izvēlēties sadarboties ar Bolt, lai uzsāktu vienu vai vairākus pakalpojumus, ieskaitot kopbraukšanu, skrejriteņu un elektrisko velosipēdu mikromobilitātes pakalpojumus, kā arī pārtikas piegādi.

Franšīzes programma ir balstīta uz Bolt ilgtermiņa sadarbību ar partnerorganizācijām, kas pārvalda vietējo darbību atsevišķos tirgos.

Nikita Utkins, Bolt franšīzes paplašināšanās vadītājs, komentē: “Mums ir gadiem ilga pieredze un veiksmīga sadarbība ar vietējiem partneriem tādās valstīs kā Saūda Arābija, Gruzija, Kipra un Meksika, kas ļāva mums šajos tirgos Bolt ievirzīt vadošajā pozīcijā. Mūsu pieredze veiksmīgās plaša mēroga partnerattiecībās radīja pamatu Bolt franšīzei, kas tagad ir atvērta uzņēmējiem, kuru vīzija sakrīt ar mūsu – padarīt pārvietošanos pilsētās pieejamāku, ērtāku un atbildīgāku.”

Bolt franšīze ir atvērta pieteikumiem globāli: bolt.eu/franchise.

Par Bolt

Bolt ir vadošā mobilitātes pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā pieejamākus, ērtākus un atbildīgākus. Bolt ir vairāk nekā 50 miljoni lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli kā daļa no Bolt Zaļā plāna, kas ir ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma ekoloģiskās pēdu nospiedumu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top