Tehnoloģijas

Latvijā darbu uzsāk Bolt Market 15 minūšu pārtikas preču piegādes serviss

Latvijā darbu uzsāk Bolt Market 15 minūšu pārtikas preču piegādes serviss

Bolt Market 15 minūšu pārtikas preču piegāde

No šodienas Latvijā pieejams Bolt Market pārtikas preču piegādes serviss, kurā ātri un ērti var pasūtīt produktus, izmantojot mobilo lietotni Bolt Food. Pirmais Bolt Market preču piegādes centrs ar vairāk nekā 1500 preču sortimentu atvērts Rīgā.

Kopš pagājušās nedēļas Bolt Market darbojas Igaunijā un drīzumā tiks ieviests arī Lietuvā, Centrāleiropas valstīs, Zviedrijā, Portugālē, Horvātijā un Rumānijā.

Bolt ir vairāk nekā 75 miljoni klientu visā pasaulē un daudzi no tiem ir izrādījuši interesi par pārtikas preču piegādi. Bolt Market sniedz pievienoto vērtību mūsu esošajiem Bolt Food klientiem, nodrošinot iespēju ātri un ērti pasūtīt ikdienai nepieciešamos pārtikas produktus. Savukārt mūsu kurjeriem tā ir papildu iespēja nopelnīt,” stāsta Jānis Rimicāns, Bolt Market vadītājs Latvijā.

“Esam izvirzījuši mērķi nodrošināt preču piegādi 15 minūšu laikā. Tā kā tikai tagad sākam veidot šo pakalpojumu un piegādes centru skaits ir neliels, sākotnēji varam garantēt 15 minūšu piegādes izpildes laiku pasūtījumiem, kuriem piegādes adrese ir Rīgas centrā un tā apkārtnē. Tuvāko mēnešu laikā turpināsim paplašināt piegādes centru tīklu, lai Bolt Market būtu pieejams arī citos reģionos,” skaidro J. Rimicāns.

Bolt Market šobrīd iespējams izvēlēties un pasūtīt preces no vairāk nekā 1500 liela preču klāsta. Lietotnē preču sortiments tiks pastāvīgi paplašināts – arī lietotāji aicināti izteikt savas vēlmes produkta klāsta pilnveidošanā ar lietotnes starpniecību.

Lai izmantotu Bolt Market pārtikas preču piegādes pakalpojumu, viedtālrunī jābūt ielādētai Bolt Food lietotnei. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas lietotnē tiks norādīta pasūtījuma cena un paredzamais piegādes laiks. Lai samaksātu par pasūtījumu, lietotnē ir jāievada bankas kartes dati.

Par Bolt

Bolt ir Eiropas superlietotne, kuras mērķis ir padarīt mobilitāti pilsētā pieejamāku, drošāku un ilgtspējīgāku. Uzņēmums piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 75 miljoniem klientu 45 valstīs Eiropā un Āfrikā.

Plašāka informācija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top