Tehnoloģijas

Bolt Latvijā uzsāks Bolt Market ātro pārtikas preču piegādi

Bolt Latvijā uzsāks Bolt Market ātro pārtikas preču piegādi

Drīzumā Latvijā darbu uzsāks Bolt Market pārtikas preču piegādes serviss, nodrošinot ērtu un ātru produktu piegādi 15 minūšu laikā. Jaunais pakalpojums būs pieejams visiem Bolt Food lietotnes klientiem.

Bolt Market ir jauns vadošās Eiropas mobilitātes platformas Bolt biznesa virziens. Pārtikas preces klienti varēs pasūtīt tiešsaistē ar Bolt Food lietotnes starpniecību, savukārt preču pasūtījumi tiks komplektēti noliktavās un piegādes centros, kas Latvijā būs stratēģiski izvietoti pie lielākajām pilsētām, lai nodrošinātu ātru un ērtu produktu piegādi.

Vispirms Bolt Market pakalpojums tiks atklāts Igaunijā, bet drīz pēc tam arī citviet Eiropā un Āfrikā, tajā skaitā arī Latvijā. Šobrīd notiek darbinieku atlase Bolt Market komandas izveidei Latvijā un ir atvērtas piecas vakances: Bolt Market vadītājs (-a) Latvijā, operāciju vadītājs (-a), operāciju speciālists (-e), iepirkumu vadītājs (-a) un piegādes ķēdes vadītājs (-a). Plašāk ar vakancēm iespējams iepazīties šeit.

“Mājsēdes laikā iedzīvotāji pierada pie pārtikas preču pasūtīšanas internetā un šis pakalpojums kļūst aizvien populārāks, jo saņemt nepieciešamos produktus pie mājas durvīm ir patiešām ērti. Novērtējot pakalpojuma lietderīgumu, paredzams, ka pēc ierobežojumu atcelšanas iedzīvotāji turpinās izmantot piegādes pakalpojumus arī turpmāk,” stāsta Bolt restorānu un pārtikas preču piegādes viceprezidents Dmitrijs Libermans (Dmitri Liberman). “Mēs izmantojam savu pieredzi un kompetenci ēdiena piegādes nodrošināšanā un loģistikā, kā arī esošās tehnoloģijas un darbaspēku, lai radītu papildu vērtību Bolt Food klientiem un papildu peļņas iespējas mūsu kurjeriem,” par jaunā biznesa virziena attīstību turpina D. Libermans.

Bolt Food pakalpojumi ir pieejami 56 pilsētās un 20 valstīs Eiropā un Āfrikā. Ēdienu piegādi ar Bolt Food savā ikdienā lieto trīs miljoni klientu un gandrīz 15 tūkstoši restorānu visā pasaulē. Latvijā Bolt Food nodrošinātā ēdienu piegāde ir pieejama Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī un Ogrē. Arī turpmāk ir plānots paplašināt pakalpojuma saņemšanas iespēju citās Latvijas pilsētās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top