Tehnoloģijas

Bolt paplašina darbību Vācijā

Bolt paplašina darbību Vācijā: no šodienas elektriskie skrejriteņi vienlaicīgi pieejami deviņās pilsētās

Eiropas vadošā transporta platforma Bolt strauji paplašina savu darbību Eiropā, no šodienas atklājot jaunākās paaudzes elektrisko skrejriteņu servisu vienlaicīgi deviņās Vācijas pilsētās – Berlīnē, Minhenē, Hamburgā, Ķelnē, Frankfurtē, Nirnbergā, Štutgartē, Potsdamā un Firtē. Bolt ienākšana Vācijas tirgū ir līdz šim lielākā paplašināšanās uzņēmuma vēsturē vienas dienas laikā. Uzņēmums šogad plāno paplašināt savu piedāvājumu vairāk nekā 150 Eiropas pilsētās un investēt 100 milj. EUR pakalpojumu attīstīšanā, padarot to par lielāko mikromobilitātes nodrošinātāju Eiropā.

Ar pakalpojuma sniegšanas pieredzi vairāk kā 85 Eiropas pilsētās, uzņēmums ir viens no vadošajiem Eiropas mikromobilitātes nodrošinātājiem. Bolt ienākšana Vācijas tirgū līdz šim ir ne tikai uzņēmuma lielākā paplašināšanās vienas valsts ietvaros, bet arī pasaules mērogā iezīmējas kā vērienīgākā mikromobilitātes pakalpojuma servisa atklāšana vienā dienā.

“Mēs Vāciju uzskatām par ļoti nozīmīgu tirgu, kurā ir liels pieprasījums pēc alternatīviem mobilitātes risinājumiem, kā arī jūtama liela iedzīvotāju vēlme ceļot efektīvāk un dabai draudzīgāk. Ar savu piedāvājumu mēs vēlamies nodrošināt pievienoto vērtību un vienmēr nodrošināt lietotājiem ērtākos transporta līdzekļus. To darot, mēs arī ceram, ka ilgtermiņā varēsim samazināt privāto automašīnu skaitu un tādējādi dot reālu ieguldījumu ilgtspējīga transporta revolūcijā,” skaidro Markuss Villigs, Bolt līdzdibinātājs un vadītājs, kurš 2013. gadā 19 gadu vecumā dibināja uzņēmumu un ir veiksmīgi to paplašinājis, piesaistot investīcijas.

Vācijas pilsētās Bolt piedāvās savu īpaši izstrādāto skrejriteņa modeli “Bolt 4”. Šo skrejriteņu ražošanā izmantotie materiāli ir 100% pārstrādājami, savukārt modeļu dizains atvieglo skrejriteņu labošanu pēc nepieciešamības. Pateicoties izturīgajam un modulārajam dizainam, šī modeļa skrejriteņu aprēķinātais kalpošanas laiks ir līdz 60 mēnešiem. Bolt elektriskie skrejriteņi ir izdevīgs un ilgtspējīgs papildinājums citiem mobilitātes risinājumiem pilsētās. Rūpēs par lietotāju drošību, Bolt uzsācis sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību Signal Iduna, kas Vācijā nodrošinās skrejriteņu lietotāju aizsardzību nelaimes gadījumos.

2018. gadā Bolt kļuva par pirmo transporta platformu, kur vienā lietotnē apvienoti skrejriteņu un kopbraukšanas pakalpojumi. Elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojums sniedz ieguldījumu arī Bolta Zaļā plāna vides programmā, kuras mērķis ir samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.

Par Bolt

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. Bolt ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli, kas ir daļa no Bolt Zaļā plāna – ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma atstāto ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top