Tehnoloģijas

Uzņēmums Bolt šogad audzis un paplašinājis piedāvājumu visā Latvijā

Uzņēmums Bolt šogad audzis un paplašinājis piedāvājumu visā Latvijā

Bolt, Eiropas vadošā mobilitātes platforma, šogad strauji paplašinājusies Latvijas teritorijā, piedāvājot jaunus, kā arī jau labi zināmus pakalpojumus gan Rīgā, gan reģionos. Tuvojoties gada beigām, uzņēmums ir apkopojis datus par pārvietošanās un ēdiena piegādes paradumiem.

Labi rezultāti sasniegti gan elektrisko skrejriteņu segmentā, neskatoties uz to, ka pakalpojums šajā vasarā līdz lietotājiem nonāca vēlāk, gan ēdienu piegādē. Skrejriteņu pakalpojums tika uzsākts Daugavpilī, Liepājā un Jūrmalā, bet Rīgā, kur tas pieejams jau otro gadu pēc kārtas, apjomi trīskāršojās. Gada sākumā Rīgas iedzīvotāji tika iepazīstināti ar Bolt Food platformu, kas neilgi pēc tam kļuva pieejama vēl 4 pilsētās – Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā un Jūrmalā. Pieprasījuma kritums, pašsaprotami, bija vērojams kopbraukšanā, taču braucieni turpinājās un saglabājās kā drošs pārvietošanās veids nepieciešamības gadījumā, kas ir būtisks pamats, lai virzītos tuvāk nākamā gada mērķiem. Lietotnē tika pievienota arī Protect kategorija, kur katrā automašīnā starp vadītāju un pasažieru aizmugurējo sēdekli uzstādīta aizsargbarjera.

“Šajā gadā mums nācās ātri pielāgoties izmaiņām, lai lietotājiem nodrošinātu drošu un patīkamu pieredzi. Piemēram, ēdienu piegāde pandēmijas rezultātā ieguva strauju popularitāti, jo cilvēki vairāk laika pavadīja mājās. Rūpējoties par mūsu klientiem, sākām piedāvāt pakalpojumu vairākās Latvijas pilsētās un papildinājām produktu klāstu. Tas ļāva mums sasniegt sākotnējos mērķus 2-3 gadus ātrāk nekā bijām plānojuši,” stāsta Bolt reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis.

Šī gada garākais brauciens Bolt platformā ar automašīnu bijis 244 km garš, taču ar elektrisko skejriteni nobraukti 60 km. Populārāko galamērķu vidū joprojām ierindojas iepirkšanās centri un Rīgas Starptautiskā autoosta, Laimas pulkstenis un Lidosta “Rīga”. Skrejriteņu lietotāji visbiežāk braucienus pabeidza Bastejkalnā, Mežaparkā, pie Laimas pulksteņa, pie tirdzniecības centra “Olimpija” vai Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes.

Latvija citu valstu vidū izceļas ar to, ka pasažieri bieži nolemj pateikties šoferiem platformā nosūtot dzeramnaudu pēc brauciena, un ierindojas godpilnajā pirmajā vietā ar vidēji dāsnākajām dzeramnaudām, ja tās salīdzina ar paša brauciena izmaksām. Savukārt, pēc vidējā vadītāju reitinga, ko lietotāji atstāj pēc brauciena beigām, Latvija ir trešajā vietā. Labākus vērtējumus nopelnījuši tikai šoferi Gruzijā un Rumānijā.

Ja tiek runāts par ēdienu piegādi, Latvijas iedzīvotājiem visvairāk 2020. gadā kārojušies tādi ēdieni, kā čīzburgers, frī kartupeļi, dažādu veidu mērcītes, kā arī kebabi un tortiljas.

Statistika par katra lietotāja braucieniem 2020. gadā jau ir pieejama Bolt aplikācijā. Uzzini cik laika esi pavadījis pārvietojoties, attālumu garākajam un īsākajam braucienam, cik CO2 izmešu esi kompensējis un citus interesantus faktus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top