Tehnoloģijas

“Bolt” paraksta sadarbības memorandu ar Valsts policiju

“Bolt” paraksta sadarbības memorandu ar Valsts policiju

Lai īstenotu “Ceļu satiksmes drošības plānā 2021. – 2027. gadam” noteiktos veicamos pasākumus ceļu satiksmes drošības situācijas uzlabošanai un lai, apzinoties ceļu satiksmes dalībnieku izglītošanas nepieciešamību, īstenotu informatīvās kampaņas par ceļu satiksmes drošību, īpaši gājēju, velosipēdu, elektrisko skrejriteņu, mopēdu un motociklu vadītāju drošību, Valsts policija noslēdz memorandu ar Eiropas lielāko skrejriteņu operatoru “Bolt”.

Partneri apņemas veidot ceļu satiksmes dalībnieku pozitīvu attieksmi pret cilvēciskām vērtībām un mudināt izturēties atbildīgi, ievērot ceļu satiksmes noteikumus un cienīt vienam otru, tādējādi palielinot visu satiksmes dalībnieku drošību un vienlaikus samazinot to ceļu satiksmes negadījumu skaitu, kas skar cilvēkus.

“Mēs esam pagodināti sadarboties ar Valsts policiju, īpašu uzmanību pievēršot drošas mikromobilitātes veicināšanai. Kā lielākais mikromobilitātes pakalpojumu sniedzējs Eiropā, mēs zinām, ka ceļš uz drošu elektrisko skrejriteņu un citu risinājumu lietošanu pilsētā slēpjas braucēju izglītošanā un sadarbībā ar institūcijām, kā arī papildu drošības funkciju izstrādē. Mēs iestājamies par to, ka pilsētu attīstības centrā ir cilvēki, nevis automašīnas,” saka Raimonds Bērziņš, “Bolt” reģionālais vadītājs Latvijā.

“Ir ļoti būtiski, lai ikdienā ikviens ceļu satiksmes dalībnieks ievērotu gan savstarpēju cieņu, gan arī Ceļu satiksmes noteikumus, tāpēc ikkatrs atgādinājums, kas veicina satiksmes dalībnieku zināšanas, uzlabo kopējo situāciju satiksmē. Valsts policija ir pozitīvi noskaņota par šo sadarbību, jo tā ir vēl viens veids, kā sasniegt konkrēto mērķauditoriju, tāpat sadarbības ietvaros izdosies veiksmīgāk un efektīvāk rūpēties par ceļu satiksmes drošību. Kā arī rīkojot kopīgus informatīvos pasākumus būs iespēja uzrunāt elektroskrejriteņu vadītājus, izglītot, informēt un veicināt izpratni par drošību, piedaloties ceļu satiksmē,” pauž Juris Jančevskis, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks.

Sadarbības ietvaros “Bolt” un Valsts policija īstenos kopīgas ceļu satiksmes drošības aktivitātes un dažādas sociālās iniciatīvas ceļu satiksmes dalībnieku informēšanā un izglītošanā. Tāpat “Bolt” lietotnē turpmāk tiks izvietots paziņojums par drošas uzvedības noteikumiem uz ceļa.

“Bolt” paraksta sadarbības memorandu ar Valsts policiju

Par “Bolt”

Bolt” ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt mobilitāti pilsētā pieejamāku, drošāku un ilgtspējīgāku. “Bolt” darbojas vairāk nekā 170 pilsētās 20 Eiropas valstīs. Uzņēmums piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 100 miljoniem klientu 45 valstīs un 400 pilsētās Eiropā un Āfrikā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet Bolt mājaslapu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top