Tehnoloģijas

Bolt piesaista 600 miljonus eiro investīcijas

Bolt piesaista 600 miljonus eiro investīcijas

Pirmā Eiropas superaplikācija Bolt ir noslēgusi 600 miljonu eiro finansējuma piesaistes posmu, palielinot uzņēmuma novērtējumu par vairāk nekā četriem miljardiem eiro. Šos līdzekļus Bolt izmantos, lai attīstītu savu jauno 15 minūšu pārtikas preču piegādes servisu Bolt Market un veicinātu esošo mobilitātes un piegādes produktu attīstību.

Finanšu līdzekļi tika piesaistīti no jauniem investoriem Sequoia, Tekne un Ghisallo, kā arī no līdzšinējiem Bolt investoriem G Squared, D1 Capital un Naya.

Markus Villigs (Markus Villig), Bolt izpilddirektors, stāsta: “Bolt misija ir padarīt pārvietošanos pilsētās pieejamāku un ilgtspējīgāku. Mēs veidojam tādu nākotni, kurā cilvēkiem nav jāiegādājas automašīnas, kuras noslogo satiksmi un veicina piesārņojumu – mēs piedāvājam cilvēkiem izmantot transportu pēc pieprasījuma, kad tas viņiem patiešām ir nepieciešams. Pēc septiņu gadu neatlaidīga darba, Bolt mobilitātes un piegādes serviss piedāvā labāku alternatīvu gandrīz visiem automobiļu izmantošanas veidiem. Esmu gandarīts, ka šos pakalpojumus varam piedāvāt miljoniem klientu visā Eiropā un Āfrikā, mazinot uzsvaru uz automašīnām, atdodot pilsētas atpakaļ cilvēkiem.”

Endrjū Rīds (Andrew Reed), Sequoia partneris, norāda: “Bolt lielākajā daļā pasaules valstu no jauna definē pilsētas transportu. Markus ir mērķtiecīgs uzņēmuma dibinātājs, kurš ir izveidojis operatīvi izcilu uzņēmumu Eiropā un Āfrikā, kā arī radījis uz misiju virzītu uzņēmuma kultūru, kas ir stabila uzņēmuma pamats. Bolt palīdz klientiem, pilsētām un videi, tāpēc mēs priecājamies sadarboties.”

Pagājušajā gadā Bolt piedzīvoja strauju izaugsmi – uzņēmuma klientu skaits visā pasaulē palielinājās līdz 75 miljoniem. Uzņēmums piedāvā ne tikai kopbraukšanas pakalpojumus, bet arī automašīnu koplietošanas pakalpojumu Bolt Drive, kā arī skrejriteņu un e-velosipēdu koplietošanu. Uzņēmuma piegādes pakalpojumi ietver Bolt Food, kas ļauj klientiem pasūtīt maltītes no restorāniem, un Bolt jaunāko ekosistēmas papildinājumu – 15 minūšu pārtikas preču piegādes servisu Bolt Market.

Nākamo mēnešu laikā uzņēmums uzsāks Bolt Market darbību 10 Eiropas valstīs, tostarp Baltijas valstīs, Centrāleiropā, Zviedrijā, Portugālē, Horvātijā un Rumānijā. Jaunā pakalpojuma ieviešanai Bolt izmantos uzņēmuma ievērojamo pieredzi pārtikas piegādes jomā un jau esošo Bolt Food tehnoloģiju un kurjeru tīklu.

Par Bolt

Bolt ir Eiropas superaplikācija, kuras mērķis ir padarīt mobilitāti pilsētā pieejamāku, drošāku un ilgtspējīgāku. Uzņēmums piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 75 miljoniem klientu 45 valstīs Eiropā un Āfrikā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top