Tehnoloģijas

Lai uzlabotu mobilitātes pakalpojumu pieejamību jaunos tirgos, Bolt saņem 20 milj. EUR investīcijas no IFC

Lai uzlabotu mobilitātes pakalpojumu pieejamību jaunos tirgos, Bolt saņem 20 milj. EUR investīcijas no IFC
Bolt, vadošā Eiropas mobilitātes platforma, uzsākusi sadarbību ar Pasaules Bankas Grupas biedru – IFC (International Finance Corporation), lai veicinātu mobilitātes pakalpojumu pieejamību valstīs ar strauji augošu ekonomiku. IFC investīcijas 20 miljonu EUR apmērā un konsultāciju pakalpojumi, palīdzēs Bolt paplašināt mobilitātes risinājumus, kas tādejādi radītu papildu peļņas iespējas iedzīvotājiem, stimulētu maza mēroga uzņēmējdarbību un uzlabotu piekļuvi transporta infrastruktūrai. IFC finansējums būs paredzēts pakalpojumu attīstīšanai Austrumeiropā, tostarp Ukrainā, un Āfrikas tirgos, piemēram, Nigērijā un Dienvidāfrikā.

Piemēram, jau šobrīd Bolt ir uzsācis pilotprojektu Dienvidāfrikā, izveidojot kopbraukšanas pakalpojumam jaunu kategoriju “tikai sievietēm” – tā mērķis ir veicināt drošības sajūtu un uzlabot sieviešu mobilitāti, tostarp sniegt darba iespējas. IFC atbalstīs Bolt uzsākto darbību, lai iedrošinātu sievietes un uzlabotu piekļuvi drošiem un pieejamiem pārvadājumiem, kā arī radot jaunas ekonomiskās iespējas.

Markus Villigs (Markus Villig), Bolt izpilddirektors un dibinātājs, dalās ar iespaidiem: “Mēs priecājamies uzsākt sadarbību ar IFC, lai turpinātu iesākto ceļu – atbalstītu uzņēmējdarbību un palielinātu piekļuvi mobilitātes pakalpojumiem. Šī ir lieliska iespēja un ieguvums visam Austrumeiropas tirgum, jo plānojam izmantot piešķirto finansējumu, lai paplašinātu darbību un ieviestu dažādas iniciatīvas, kuras šobrīd ir izstrādes stadijā. Līdz ar Eiropas Investīciju bankas ieguldījumiem Bolt platformā pērn, mēs lepojamies, ka ir iespēja sastrādāties ar nozīmīgiem sadarbības partneriem, kas atbalsta mūsu darbību un atzīst stratēģisko vērtību, ko Bolt piešķir augošas ekonomikas valstīm.”

Stefānija fon Frīdeburga (Stephanie von Friedeburg), IFC Vecākā operatīvās darbības viceprezidente, stāsta: “Tehnoloģijas var un tām vajadzētu pavērt jaunus ceļus ilgtspējīgai attīstībai, tostarp sniegt papildu iespējas sievietēm. Mūsu ieguldījuma mērķis Bolt platformā ir palīdzēt izmantot tehnoloģijas tā, lai transformētu transporta nozari videi labvēlīgā veidā, radītu elastīgākas darba iespējas sievietēm un nodrošinātu drošu transporta pieejamību jaunos, augošos tirgos.”

Lai uzlabotu mobilitātes pakalpojumu pieejamību jaunos tirgos, Bolt saņem 20 milj. EUR investīcijas no IFC

Par IFC:

IFC, Pasaules Bankas Grupas biedrs, ir lielākā globālās attīstības institūcija, kas orientēta uz privāto sektoru jaunos tirgos. IFC strādā vairāk nekā 100 valstīs un izmanto savu kapitālu, zināšanas un ietekmi, lai veidotu jaunas iespējas valstīs ar augošu ekonomiku. 2020. finanšu gadā IFC ieguldīja 22 miljardus ASV dolāru privātajos uzņēmumos un finanšu iestādēs jaunattīstības valstīs. Izmantojot privātā sektora spēku, mērķis ir izbeigt galēju nabadzību un veicinātu kopīgu labklājību. Plašāka informācija: ifc.org.

Par Bolt:

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. Bolt ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi.

Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli, kas ir daļa no Bolt Zaļā plāna – ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma atstāto ekoloģiskās pēdas nospiedumu. Plašāka informācija: bolt.eu

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top