Visas ziņas

Bolt uzsāk Zaļā plāna īstenošanu, iestādot 5000 kokus Latvijā

Bolt uzsāk Zaļā plāna īstenošanu, iestādot 5000 kokus Latvijā

Foto: Publicitātes

Bolt, vadošā Eiropas transporta platforma, ir apņēmusies samazināt uzņēmuma ekoloģisko pēdas nospiedumu un īstenojusi koku stādīšanas iniciatīvu, kas aizsākās jau 2019. gada decembrī. Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā šogad tika iestādītas 5000 egles, nosedzot 2,2 ha plašu teritoriju.

Kopā ar uzņēmumiem Z/S SIA Nami un serviss, Z/S Ziediņi un Z/S Lācīši 2020. gada pavasarī Gulbenes novada Jaungulbenes pagastā tika iestādītas 5000 egles 2,2 ha platībā. Koku stādīšanas iniciatīva aizsākās 2019. gada decembrī kā Ziemassvētku kampaņa, kuras ietvaros sociālā tīkla Instagram lietotājiem bija iespēja dalīties ar Bolt ierakstu savos Instagram stāstos, atzīmējot kādu draugu un aicinot dalīties kā nākamo. Par katru Instagram ierakstu tika iestādīts viens koks. Sākotnēji uzņēmums izziņoja, ka maksimālais skaits ir 1000 koki, taču neplānoti lielās aktivitātes dēļ, stādāmo koku skaits tika palielināts.

Bolt reģionālais vadītājs Latvijā Kārlis Ķezberis stāsta: “Mēs priecājamies, ka mums ir iespēja sniegt ieguldījumu vietējās vides attīstībā un uzlabošanā. Meži ir Latvijas bagātība un mums ir svarīgi saglabāt šo vērtību, lai mēs turpinātu būt viena no zaļākajām valstīm Eiropā. Redzot, kādu atbalstu guva šī iniciatīva, turpināsim meklēt veidus, kā iesaistīt lietotājus jaunos projektos.”

Bolt ir apņēmies kļūt par zaļāku uzņēmumu, tādēļ ir izstrādāts Zaļais Plāns jeb ilgtermiņa projekts, lai samazinātu Bolt ekoloģiskās pēdas nospiedumu, veidotu zaļākas pilsētas un neitralizētu CO2 emisijas. Uzņēmuma pirmais solis ir padarīt visus braucienus, kas veikti ar Bolt Eiropā, oglekļa emisiju neitrālus. Atbalstot vairākus CO2 emisiju neitralizēšanas projektus visā pasaulē, uzņēmums atsver emisijas, kas veidojas braucienu laikā, un tādā veidā padara zaļākus gan braucienus, gan mūsu planētu. Zaļā Plāna ietvaros šovasar platformai pievienojās arvien vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu, tostarp elektriskie skrejriteņi un velosipēdi.

Par Bolt

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā pieejamākus, ērtākus un atbildīgākus. Bolt ir vairāk nekā 30 miljoni lietotāju vairāk nekā 35 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Visi Bolt braucieni Eiropā ir 100% oglekļa neitrāli kā daļa no Bolt Zaļā plāna, kas ir ilgtermiņa apņemšanās samazināt uzņēmuma ekoloģiskās pēdu nospiedumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top