Visas ziņas

Booking Group izvēlas IBM Cloud, lai īstenotu klientu vēlmes

Booking Group izvēlas IBM Cloud, lai īstenotu klientu vēlmes

IBM (NYSE: IBM) un Booking Group paziņo, ka tiešsaistes auto rezervēšanas uzņēmums paātrinās savu digitālo transformāciju, ieviešot IBM Cloud un IBM mākoņtehnoloģiju. Šie risinājumi nodrošinās Booking Group lielāku elastību un uzlabos efektivitāti visos uzņēmējdarbības procesos, lai palīdzētu darboties dinamiskajā un mainīgajā uzņēmējdarbības vidē.

Booking Group jau 12 gadus ir līderiem tiešsaistes auto nomas tirgū un piedāvā savus pakalpojumus vairāk nekā 150 valstīs. Uzņēmums nolēmis pārnest svarīgāko darbu plūsmu uz IBM Cloud, lai saglabātu elastību un labāk spētu piepildīt svārstīgās tirgus prasības. Tāpat darbu plūsmas pārnese palīdzēs būt fleksibliem cenu piedāvājumā. Izmantojot IBM publisko mākoni (public cloud), kas ir visatvērtākā un drošākā publiskā mākoņtehnoloģija uzņēmējdarbībai, un IBM Cloud Kubernetes pakalpojumu, Booking Group spēs droši izvietot nepieciešamo darba plūsmu un pārvaldīt savu publisko mākoņa infrastruktūru.

“Mūsu mērķis, strādājot ar IBM Cloud, ir iegūt plašāku tehnoloģisko risinājumu klāstu. Turklāt, mēs izvēlējāmies jauno darba plūsmu piemērot atvērtā pirmkoda videi (open source environment) un izmantot plaši izplatītās mākoņtehnoloģijas. Tāpat mums bija ļoti svarīgi saglabāt iespēju bez grūtībām pārvietot darbu plūsmu uz citu mākoņtehnoloģijas nodrošinātāju”, – komentē Igors Demčakovs (Igor Demchakov), Booking Group līdzdibinātājs un valdes loceklis.

“Uzņēmumi dažādās nozarēs virzās pretim digitālai transformācijai un cenšas to izdarīt pēc iespējas ātrāk, lai saglabātu konkurētspēju. Tie meklē hibrīda mulitimākoņu modeli – vairākos mākoņos ietvert gan tehnoloģiskus risinājumus, gan veidus, kā aizsargāt savus datus. Izvēloties IBM Cloud, Booking Group būs iespēja izmantot elastīgu mākoņtehnoloģijas stratēģiju, kas ļaus automašīnu nomas uzņēmumam ērti izvietot darba plūsmu un piedāvāt piekļuvi datiem, kas sniedz ieskatu par automāšīnu nomas pieprasījumu vietējos tirgos. Tādējādi Booking Group būs daudzveidīgs uzņēmums, kas spēj ātri pielāgot cenas un pakalpojumu pieejamību, lai apmierinātu klientu vajadzības”, – skaidro Grazina Dadei (Grazyna Dadej), IBM CEE publiskā mākoņa (Public Cloud ) tehniskā vadītāja.

Booking Group infrastruktūra šobrīd ir balstīta uz mākoņtehnoloģijām, tostarp pārvaldībā esošo Kubernetes pakalpojumu, datu bāzi un virtuālo privāto mākoni (VPC). Galvenie komponenti ir IBM Cloud Kubernetes pakalpojuma virtuālais privātais mākonis, kas kalpo kā pamata skaitļošanas infrastruktūra, kā arī IBM datu bāzes PostgreSQL sistēma datu vākšanas un ziņošanas vajadzībām, virtuālie serveri un bloku krātuve, VPN pieeja tīkla izveidei virtuālā privātā mākoņa vidē, un tieša pieeja gan IBM, gan citām mākoņtehnoloģijām. Papildu tam, visi šie komponenti veido platformu atvērtā pirmkoda programmatūras izvietošanai, ko datu integrēšanas un ziņošanas nolūkos izmanto Apache Superset, JasperReports un Apache NiFi.

Visa transformācijai nepieciešamā vide tika nodrošināta četru mēnešu laikā ar pakāpeniski darba plūsmas pārnesi. Analītiskais biznesa risinājums tika ieviests ar IBM Cloud un Booking Group kopīgiem spēkiem.

Par Booking Group
Papildu informācijai: Bookinggroup.com

Par IBM Cloud
Papildu informācijai: IBM.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top