Visas ziņas

Sākta Boston Dynamics Spot robota tirdzniecība, kāda ir tā cena?

Boston Dynamics robota cena

Slavenais robosuns Boston Dynamics Spot beidzot nonācis tirdzniecībā. Ir divas nianses: tas maksā 74 500 ASV dolārus un to varēs pagaidām iegādāties tikai ASV. Pagājušajā gadā ražotājs sāka pieņemt iepriekšējus pieteikumus robota iegādei.

Jā, cena salīdzināma ar Tesla Model S, bet tas taču ir robots – turklāt visprogresīvākais no mobilajiem, kas pārvar jebkādus šķēršļus – un to pierāda regulārie video no poligona.

Par 74 500$ jūs iegūstat: pašu robotu Spot, divus akumulatorus, vadības planšeti, lādētāju, korpusu un programmatūru. Ierobežotā laika periodā piegāde būs bezmaksas, pirmos robotus sāks nosūtīt pēc četrām – sešām nedēļām.

Tā ir “bāzes” versija, konkrētiem uzdevumiem var piepirkt nepieciešamos sensorus.

Vienlaikus varēs iegādāties tikai divus robotus, bet izglītības iestādēm un kompānijām būs jāvienojas par nosacījumiem ar ražotāju (paredzētas atlaides, papildu sensori un uzlabota komunikāciju vadības infrastruktūra).

Spot spēj attīstīt ātrumu līdz 5,76 km/h un ar vienu uzlādi darbosies apmēram pusotru stundu. Telpā robots orientējas, pateicoties stereo kameru sistēmai, tas spēj arī pacelt kravas līdz 14 kg un darboties temperatūrā no -20 ℃ līdz 45 ℃.

Video sākta Boston Dynamics Spot robota tirdzniecība.

Avots: Bostondynamics

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top