Mainings

Braiens Kelli pastāstījis par halvinga sekām maineriem

Braiens Kelli pastāstījis par halvinga sekām maineriem Kompānijas BKCM vadītājs Braiens Kelli pastāstījis par iespējamām sekām, kādas var radīt atlīdzības samazināšana maineriem. Pēc viņa sacītā – kriptovalūtas vērtības pieaugums liecina par skaitļošanas jaudu palielināšanos, bet tendence ietekmē arī monētu ieguves sarežģītību.
Eksperti uzskata, ka nākamā gada maijā atlīdzība par mainingu tiks samazināta vismaz divas reizes. Ja tas nenotiks, tad digitālo aktīvu tirgus var nonākt problemātiskā situācijā. Kriptovalūtu vērtība pakāpeniski samazināsies – kā tas ir bijis periodā kopš 2017. gada.

“Mēs tuvojamies periodam, kad kriptovalūtu tirgus būs spiests samazināt maineru ienesīgumu. Monētu ieguve ir visas blokķēdes pamats, jo ierīcēs tiek sadalīts hashrate. Ja to samazina – visa nozare sāks kristies straujos tempos. Vienlaikus atlīdzības samazināšanu vajadzētu stimulēt ar citām priekšrocībām maineriem, bet to apiet nesanāks”, – sacījis Kelli.

Sociālo tīklu lietotāji dažādi reaģējuši uz Kelli paziņojumu. Daudzi norāda, ka iepriekš viņš paziņoja par bitkoina “to the moon”, kam bija jāsākas jau šī gada martā, bet tas tā arī nenotika. Mēneša laikā galvenās monētas vērtība pieaugusi tikai par 15 procentiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top