Visas ziņas

Braiens Kellijs salīdzinājis bitkoinu ar 80. gadu internetu

Bitkoinu salīdizna ar internetu

Jūs droši vien agrāk esat dzirdējuši sakām: “vai jūs neinvestētu Apple vai Microsoftā, kad to akciju vērtība bija 5 dolāri”? Pēc Braiena Kellija teiktā tieši tādā situācijā tagad ir bitkoins.

Kellijs ir investīciju firmas BKCM LLC, kas specializējusies digitālajā valūtās, dibinātājs un ģenerāldirektors, kā arī BKCM Digital Asset Fund portfeļa pārvaldītājs. Viņš ir arī materiāla “The Bitcoin Big Bang – How Alternative Currency Are About to Change the World” autors, tāpēc jūs viegli varat uzminēt, kurā pusē viņš ir.

Intervijā CNBC Braiens Kellijs salīdzināja Blockchain un kriptovalūtas tehnoloģiju ar internetu:

“Blockchain tehnoloģija ir agrīnā stadijā, tāpēc jums jāsaprot, ka tā ir līdzīga 1980. gadu internetam. Agrāk es domāju, ka tā vairāk līdzinās 1995. gada internetam, bet pēc vairāku mēnešu saskarsmes ar cilvēkiem es domāju, ka pašreizējo situāciju būtu pareizāk salīdzināt ar 1980. gadiem”.

Kellijs arī optimistiski runā par to, ka vispopulārākā digitālā valūta jau ir sasniegusi savu zemāko punktu, tāpēc šogad tā tikai pieaugs.

Redakcija: Tātad atkal kārtējā pozitīvā ziņa par kriptovalūtām. Pēdējā laikā, ļoti daudz pozitīvu ziņu. Ko tas varētu nozīmēt?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top